Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

03 Ekim 2022 Yengeç burcu yorumu

Bugün kendinizi iyi hissedeceksiniz. İçinizden yükselen değişim arzularının zorlayıcı etkisi ile başa çıkabilir ve moralinizi bozan konulara daha başka açılardan bakabilirsiniz. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanacak. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik yeni gelişmeler meydana geliyor. Farklı bakış açısına sahip kişilerden rahatsız olabilirsiniz fakat sürpriz karşılaşmalar sizi etkileyecek ve duygularınızı değiştirecek. İsteklerinizin değiştiği bir dönemdesiniz.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Yıldızlar lehinize işleyecek; önemli insanlarla tanışacak, olumlu kararlar verecek ve hayatınızda gelişmeler yaratacaksanız. Silahlarınızı kuşanarak, atağa geçip, sevgilinize ilişkinizde beğenmediğiniz şeyleri söyleyeceksiniz. Tartışmaya girmekten kaçının.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Finansal mesajlar kafa karıştırıcı. Bazı yıldızlar sizi keyifli ve ihtiyatlı bir şekilde para harcamaya davet ederken bir gezegen ekstra harcamalara karşı uyarılar veriyor. İş arayan birçok genç geçici de olsa tatminkâr ve iyi maaş veren birer iş bulacaklar.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün geleceğe yönelik konularda tamamlanmalar olabilir. Aynı iş çevresinde bulunduğunuz kişilerle iletişiminizi arttırmak sizi güçlendirebilir, sorumlu olduğunuz konulara başkalarını da dahil edebilirsiniz. Fikirlerinizi paylaştığınız kişilerle farklı bakış açıları içinde olabilirsiniz, çalışma hayatınızda kadınlardan destek alabilirsiniz.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Geleneklerine bağlı Yengeçler için bugün duygular ve zihin karşıtlık içinde. Sorumluluklar nedeniyle kendinizi kıstırılmış hissedebilirsiniz. Başkalarının beklentilerinden ziyade kendinize odaklanmanız gerekli. Önemli işleri günün ikinci yarısına bırakmakta fayda var.