Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

08 Kasım 2022 Yengeç burcu yorumu

Çeşitli teklifler ile karşılaşabilirsiniz ve projelerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret gösterebilirsiniz. Bu arada sevdiğinizin sizi anlamadığını düşünebilirsiniz. Fakat sizin de ona karşı daha ilgili olmanız gerekiyor. Çılgınlık sayılabilecek istekleriniz olabilir. Çok farklı çevrelere girebilir, ilginç kişiler tanıyabilirsiniz. Ayrıca saygın kişilerden oluşan büyük cemiyetlerin içine girmek istiyorsunuz ve beklediğiniz fırsat karşınıza çıkacak. İlişkilerinize özen göstermeniz gerekiyor. Özellikle hanımlar ile ilişkilerinizde tedbirli olmanız gerekiyor.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Dikkatli olun – sizinle omuz omuza çalışan biri sizi fazlasıyla kıskanıyor. Çok bencil davranacaksınız, fakat sevgilinizin kendine olan sevgisini zedeleyecek bir şey yapmamaya dikkat etmelisiniz.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Bugün iş ilişkileri biraz işkence mahiyetinde ve zorlu olabilir. Neyse ki kendinizi açığa çıkarıp yanlış gidenin ne olduğunu ifade edebileceksiniz. Yıldızlar üçüncü dekantta doğanlara kendilerini ilgilerini çeken şeylere vermelerini tavsiye ediyor. Ufukta yeni kazanç fırsatları görünüyor.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Kendinizi ifade ederken duygularınızla daha fazla hareket edeceğiniz bir gündesiniz. Keyif aldığınız konularla ilgilenirken kendinizi yıpratmamaya çalışın. Harcamalarınıza özen göstermeniz gereken zamanlar var. Abartıya kaçabilirsiniz. Yaşanacak kazalara karşı dikkatli olmalısınız. Ani karar değişiklikleri yapabilirsiniz.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Beklenmeyen sonlanmalar, ilişkilerde kopuşlar olabilir. Başlayıp sürdüremediğiniz hobiler için bugün karar günü. Gün boyu sezgiler çok aktif olurken, yorgun ve hüzünlü hissedebilirsiniz. Şüphe sizi yoracaktır. Dengenizi korumaya özen gösterin.