Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

17 Aralık 2022 Yengeç burcu yorumu

Beklentilerinizle ilgili gelişmeler çok başka olabilir ve bununla ilgili rahatsızlık duyabilirsiniz. Fakat bugün dikkatinizi hemen yapılması gereken işlere yöneltecek ve yakınlarınızın desteğini isteyeceksiniz. Çok büyük organizasyonlar içinde yer almanız mümkün. Ayrıca farklı çevrelerden gelen kişiler ile birlikte ilginç projeler yapabilirsiniz. Bu arada düşünce biçiminiz ve hayat görüşünüz tamamen değişiyor. Karşılaştığınız kişiler hayata bakış açınızı değiştirmenize yardımcı olacak. Size pek uygun olmasa bile karşınıza çıkan fırsatları şans olarak değerlendirmeyi başarabilirsiniz.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Her şey yolunda gidiyor ve ufukta sıkıntı görünmüyor, fakat yıldızlar almaktan çok vermeye daha açık olmanızı öneriyor. Yanlış anlaşılmalar yaşanabilir ve bunlar da sizin aşırı merakınıza bağlı; fakat Ay olaylara açıklık getirmenize yardımcı olacak.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

İş günü kusursuz geçecek; sayenizde üzerinde çalıştığınız projeler zorlu aksaklıklardan kurtulacak. Başarı ve terfi size elinizle tutabileceğiniz kadar yakın. İkinci dekantta doğanların gezegensel enerjisi dikkate değer. İş yapmanın hışmıyla harika sonuçlar elde edecek ve iyi kar elde edeceksiniz.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ay bugün Koç’ta ilerlemekte. Hafta sonu olmasına karşın sorumluluk ve zaman alabilecek uğraşlar dikkat çekmekte. Ailevi konularda daha esnek olmaya bakmalısınız.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sezgilerin doğasına aşina Yengeçler, bugün becerilerinizi göstereceğiniz sosyal bilinirlik imkanları var. Sezgileriniz doğruyu işaret edecektir. Gün içinde hassasiyetler, inatlaşmalar olabilir. Günlük işlerde pratik davranmak önemli.