Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

04 April 2023 Yengeç burcu yorumu

Bugün burcunuzdaki yıldızlar sizi garip şeyler yapmak için zorlayabilir. Bunlar iyi sonuçlar verecek konular da olabilir, fakat daha ziyade zararlı şeylere meyletmeniz olası. Ancak akılcı yaklaşımlarınızla hatalı davranışlarınızın üstesinden gelebilirsiniz. Bugün yakın çevrenize karşı kırıcı davranışlar sergileyebilirsiniz.

Aşk:

İlişkinizde sorunlu bir dönemdesiniz. Günün sonuna doğru aranızda yine bir tartışma çıkabilir. Tartışmayı fazla uzatmamak için alttan almaya çalışmalısınız.

İş:

İş yerinizde çok huzursuzsunuz. Uzun zamandır beklediğiniz ücret artışı hala gerçekleşmedi. Sırf bu yüzden kendinizi işinize vermiyorsunuz. Bugün iş arkadaşlarınızla önümüzdeki günler için bir eğlence planı yapabilirsiniz.

Para:

Yakınlarınızdan biri için harcama yapmak ya da ona borç vermek zorunda kalabilirsiniz. Bu beklenmedik gider, son zamanlarda bir hayli kötü olan maddi durumunuzu daha da kötüleştirecek.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

İş yerinizde çok huzursuzsunuz ve bunu belli ediyorsunuz. Biraz daha sabretmeli ve kendinize hakim olmalısınız.

Yengeç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Belli konularda belli değişiklikler yapma gerekliliği kendini zorla hissettiriyor olabilir. Önemli bir hamle yapmak üzeresiniz. Değişimin çağrısını görmezden gelmemelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslında ortaklıklar, ekip çalışmaları, ticaret başlıklı işler bakımından olumlu bir günde olmamıza rağmen, yarın meydana gelecek ay tutulması nedeniyle gerginlik hissedilebilir ya da tutulmanın etkileri birkaç gündür olduğu gibi bugün de kendini gösterebilir. Dolayısıyla, burçlarınızı ele alırken bugünden daha çok hafta sonu esintisini hissettirmeye çalıştım. ?

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugünkü Ay tutulması iş ve ev arasında daha iyi bir denge kurmanızın önemine işaret ediyor. Eve ait konularda daha aktif olabilirsiniz.

Yengeç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Yaşamınızla ilgili değişimlere hazır olmanıza rağmen, iç güvenliğe ve huzura ihtiyacınız var. Bugün Koç'ta ilerleyen Merkür, ufkunuzu genişletirken, oto kontrol konusunda sizi uyarıyor. Sevdiklerinizin desteğinin önemli olduğunu biliyor ve partnerinizden ilgi bekliyorsunuz. Çevrenizle ortak bir sistem geliştirmelisiniz.

Yengeç Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Aile içi ilişkilerinizde dengelerin korunması sizin tavrınıza bağlı olacak bugün. Eğer tarafsızlığınızı yitirirseniz sorunlar büyüyebilir. Denge unsuru olduğunuzu aklınızdan çıkarmayın. Değerlerin bozulmasına izin vermeyin.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.