Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

01 May 2023 Yengeç burcu yorumu

Bugüne sanki biraz isteksiz başlamış gibisiniz. İçinizde önünü alamadığınız endişeler barındırıyorsunuz. Endişeleriniz sizi yaşama karşı isteksiz yapacak şeyler değil. Bu günleri, sizden daha az gergin, hayata daha geniş bakan insanlarla bir arada geçirmelisiniz. Aile içi ilişkilerde sevimli huysuz tavırlarınızla çok seviliyorsunuz.

Aşk:

Son derece önemsediğiniz bir arkadaşınızın, sizin sevgilinizle yıldızının barışmaması sizi üzüyor. Onun öngörülerine, sezgilerine, değer yargılarına kıymet veriyorsunuz. Aşkın bunların da üzerinde bir tercih olduğunu kabul etmelisiniz.

İş:

Bugün fazla yorulmak istemiyorsunuz. Beyninizdeki bir sürü sorunun verdiği yorgunluğu kafi görüyorsunuz. Akşama doğru bir görüşme yapacaksınız. Verimli olabilir.

Para:

Paranızı idare konusundaki beceriniz, parayı harcayacağını yer keyfinizse, sekteye uğruyor. Bir anda savruk biri olabiliyorsunuz. Yakındaki ödemelerinizi düşünmeniz gerekiyor.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Tanımadığınız ve gözünüze hoş gelmeyen birinin, yakın bir arkadaşınızla ne alıp veremediği olabileceğini merak ediyor ve çözemediğiniz bu tartışmaya müdahil olmaya niyetleniyorsunuz. Bu niyetiniz dostunuzu zor duruma sokabilir.

Yengeç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bugünlerde, yeni arkadaşlıklar veya sosyal çevrenizi ilgilendiren konular veya hareketlilik gündeme gelebilir, ama yanıltıcı kişilere dikkat etmeniz gerekiyor. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikli olarak okumalısınız, unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın?

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde yakın çevrenizdeki değişikliklerle ilgilenebilirsiniz. Zihninizi meşgul eden, bitirmeniz gereken ama bir türlü fırsat bulamadığınız işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Gün içinde kardeşlerinizle görüşmek için fırsat yaratmak isteyebilirsiniz. Akşamüstü görüşmeler ve ziyaretler için uygun zamanlar bulacaksınız.

Yengeç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Maddi konularda ilginç fikirlere açıksınız. Bugün, kazançlarınızı arttırma yoluna gidecek ve gerekli kişilerle görüşmek isteyeceksiniz. Randevularınızı ertelememeli, elde edeceğiniz fırsatları anında değerlendirmelisiniz. Finans konularına temkinli yaklaşmanızın nedeni, maddi kayıplardan korkuyor olmanız.

Yengeç Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Sosyal organizasyonların içinde yer alma isteği duyabilirsiniz bugünlerde. Birilerine fayda sağladığınızı bilmek, bazı hayatlara dokunabilme ihtimali gibi şeyler size kendinizi iyi hissettirecek. Gönüllü olabilirsiniz.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.