Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

26 May 2023 Yengeç burcu yorumu

Bugün farklı bir gün geçireceksiniz. İş ortamınızda bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Duygusal açıdan hareketli bir gün geçirebilirsiniz. İkili ilişkiler açısından olumlu gelişmeler gerçekleşebilir. Aşk konusuna gereken önemi verebilirsiniz. Konuşmalarınızda yanlış anlaşılma sorunu ortaya çıkabilir.

Aşk:

Bugün duygularınızın etkisinde kalarak olumsuz ve sinirli davranışlar gösterebilirsiniz. Tavırlarınızla ilişkinize zararlar vermeniz söz konusu, dikkatli olmalısınız.

İş:

Enerjinizi günlük işlerinize yönlendireceğiniz bir gündesiniz. Aşırı yoğunluk arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi olumsuz yönde etkileyebileceği gibi sağlığınızla ilgili sorunlar da yaratabilir.

Para:

Maddi konularda tutarsız yaklaşımlar gösterebileceğiniz bir gündesiniz. Parasız kalma tehlikesiyle karşı karşıya kalabilirsiniz, dikkatli olun. Harcamalarınıza dikkat.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Hareketli temponuz bugün sizi fiziksel anlamda yorabilir. Bu arada parasal konularla daha yakından ilgilenmelisiniz.

Yengeç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı kişilere planlarınızı veya yapmak istediklerinizi anlatmanız zor olabilir. Ancak, siz şimdiden bir ön hazırlık yapsanız veya kafanızda neler yapacağınızı tasarlasanız iyi olur. Zira, şöför geldiğinde gideceğiniz yerin adresini biliyor olmanız gerekecektir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Neptün?le olumsuz açı yapıpı, yarın, geri giden Merkür?le bir araya gelecek olan Mars, plansız, tedbirsiz veya detaylara odaklanmadan yapılabilecek işlerde sıkıntılara neden olabilir 7 gün boyunca. Her tür aldanma, yanılma, yanıltılma riskine karşı tedbirli olmakta hareket etmekte fayda var. Dalgınlıklar, unutkanlıklar, kararsızlıklar, konsantrasyon bozuklukları veya bazı durumlarda zehirlenmeler de bu açının diğer bir etkisi olabilir. Bir an bir şey yapmaya karar verip birden yerinizden kalkamayacak durum alıyorsanız, sebebi Neptün. Dün yazdığım ilişkilerde gerilimi, ani hareketleri, asiliği veya aşırı özgürlük arzusunu tetikleyen etkiler de devam ediyor(yazıyı adresinden ya da hurriyetsosyaldeki )bulabilirsiniz. Günü basit planlar yaparak geçirmek lazım. ?

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gelecek beklentilerinizle ilgili hedefleriniz için çaba sarf edeceğiniz bir gündesiniz. Dernekteki işlerinizi toparlamanızda fayda var. İş hayatınızda alacağınız desteklerle daha hızlı ilerlediğinizi hissedebilirsiniz. Gün içinde iletişimle ilgili problemler canınızı sıkabilir. İş hayatınızla ilgili risk almaya açık zamanlar içindesiniz.

Yengeç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Ay'ın konumu, iletişim evinizi etkiliyor. Yaratıcı yönünüzü ortaya çıkaracak çalışmalar içinde olacaksınız fakat gizli korkularınızı yenmelisiniz. Düşündüğünüzü şeyleri gerçekleştirmek istiyorsanız, gerekli enerjiyi toplamalı ve birlikte çalıştığınız kişilerden yardım almalısınız. Her şeyi tek başınıza yapmanız çözüm değil.

Yengeç Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.