İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

07 Temmuz 2020 İkizler burcu yorumu

Ani değişiklikler ve beklenmedik gelişmelerin meydana geldiği bir dönem. Ancak olaylara bakış açınız değişiyor. Eski düşünceleriniz ile şimdi olayları değerlendirme şekliniz çok başka olabilir ve bunun farkına varabilirsiniz. Kayıplar ve kazançları aynı zamanda yaşamanız mümkün. Bugün sevdiğiniz ile birlikte dost davetlerine gidebilir, eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca çevre gezileri ve açık hava organizasyonları keyfinizi yerine getirecek. Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınıza tesadüf edebilirsiniz ve ilişkilerinizi sıcak hale getirebilirsiniz. Seyahatler ve tatil programları yapabilirsiniz.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Keyifli sosyal ortamlara davet edilebilirsiniz ancak bu, size, masraflı bir gün de geçirtebilir. Para nedeniyle kendinizi eğlenceden mahrum etmeyin ama bütçenizi de göz önünde bulundurun.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

İşinizle ilgili olumlu gelişmeleri arka arkaya yaşamanız, bunların sonucunda kariyerinizde ilerlemeniz mümkündür. Bu olumlu dönemi iyi değerlendirmeye çalışın. Çevrenizdeki şansları görmezlikten gelmeyin.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugünkü görüşmelerden olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda takip gerektiren işlere yoğunlaşabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki değişiklikler sizi de etkileyebilir. Sorumlu olduğunuz konularda ilerleme kaydetmek isteyebilirsiniz. İlerleyen zamanlarda iletişimden kaynaklanan sıkıntılar olabilir.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Partnerinizle uyum içinde olmanıza rağmen geniş çapta plan yapmanız gerektiğini unutabilirsiniz. Bugün, geçici şeyler düşünmek yerine ayaklarınızın yere sağlam basmasını gerektiren işlerle uğraşmalısınız.

İkizler Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca ikili ilişkilerinizde sürpriz gelişmelere ve olumlu haberlere açık olduğunuz bugün, sosyal ortamlar, davetler ve organizasyonlar aracılığı ile eğer bekarsanız ilginizi çeken birisiyle tanışma imkanınız sözkonusu olacak. İş hayatınızdaki hedeflerinizin desteklendiği bugün, akşam saatlerinde ikili ilişkilerinizde geçmiş düşüncelere takılmamaya ve alınganlık göstermemeye dikkat etmelisiniz.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sosyal ortamlardaki işlerinizde maddi tartışmalara açık bir gün olabilir. İlişkilerinize dikkat etmeli, sabırsız tutumlardan kaçınmalısınız. Aile hayatınız da hararetlenebilir.