İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

19 Eylül 2020 İkizler burcu yorumu

Heyecanlı ve huzursuz olabilirsiniz fakat seyahatler ve yolculuk programları sizi heyecanlandıracak. Bu arada isteklerinizi gözden geçirin ve sevdiklerinizi zorlamaktan kaçının. Israrcı ve sert tavırlarda bulunmamaya özen göstermelisiniz. Ayrıca bugün sabırsızlık ve tahammülsüzlük yüzünden ufak tefek kazalar ve sakarlıklar yapabilirsiniz. Kendinizi çok fazla yormayın. Özellikle uyku ve beslenmenize özen göstermeniz gerekiyor. Yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklar almasanız iyi olacak.  Beklentileriniz artıyor ve parasal geriliminizi sevdiklerinize yansıtmasanız iyi olacak. []

İkizler burcunun bugün genel durumu

Eğitim hayatınızla ilgili gelişmeler olabilir. Bitirdiğiniz bir eğitim programının yaşamınıza katkılarını bu dönemde daha net görebilir veya faydası olacağına inandığınız bir kursa kayıt yaptırmayı düşünebilirsiniz.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Eğitim hayatınızla ilgili gelişmeler olabilir. Bitirdiğiniz bir eğitim programının yaşamınıza katkılarını bu dönemde daha net görebilir veya faydası olacağına inandığınız bir kursa kayıt yaptırmayı düşünebilirsiniz.

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Dışadönük ve enerjik olabileceğiniz bir gündesiniz. Sevdiğiniz kişi ile beraber olmak mutluluk getirebilir.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Çok çalışarak kendinizi özgür hissediyorsunuz. Mali konularda ki sıkıntılarınızı aşmış olmanız huzurunuzu daha da güçlendiriyor. Dostlarınız size sürpriz yapacak.

İkizler Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün günlük yaşamınızda geçici olarak duygusal karışıklık yaşayabilir, işle ilgili konularda bir nebze yavaşlık, durağanlık fark edebilirsiniz. 17.40 sonrasında ikili ilişkileriniz açısından davetler alabileceğiniz, karşılıklı uyum geliştirebileceğiniz şanslı bir zamanda olacaksınız ancak geçmiş sorunları açmamanız ve problemli noktaların üzerine gitmemeniz gerekmekte.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aşk hayatınızda ve arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde çabuk sıkılabilir ve kafanıza göre davranmaya meyilli olabilirsiniz. Bugün, çevrenizdeki insanlarla anlaşmak sizin için kolay olmayacak. Durumları körüklemeyin.