İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

28 Eylül 2020 İkizler burcu yorumu

Duygusal ve alıngan olabilirsiniz fakat hareketli bir gün geçirecek ve böylece kendinizi iyi hissedeceksiniz. Çok çeşitli ortamlara girebilir ve katılacağınız seminerler ve organizasyonlarda saygın kişiler ile karşılaşabilirsiniz. Bu arada geçmişte yaşadıklarınızı ve içinde bulunduğunuz durumu sorgulayabilirsiniz. Şimdiye kadar farkında olmadığınız bazı ayrıntılar dikkatinizi çekecek. Duygularınız derinleşebilir. Ancak günün ilerleyen saatlerinde sevdiklerinizin ilgisi ve arkadaşlarınızın daveti ile duygularınız değişecek.    []

İkizler burcunun bugün genel durumu

İşinizi değiştirmek için elinize büyük bir fırsat geçecek; yenilenme duygusu sizi cezbedecek ve herhangi bir fırsatın elinizden kaçmasına izin vermeyeceksiniz. Yıldızların yardımıyla, partnerinizle olan anlaşmazlıkları giderecek, iletişiminizi düzeltecek ve yeniden birlikte vakit geçirmek isteyeceksiniz.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Finansal mesajlar kafa karıştırıcı. Bazı yıldızlar sizi keyifli ve ihtiyatlı bir şekilde para harcamaya davet ederken bir gezegen ekstra harcamalara karşı uyarılar veriyor. İkinci dekantta doğanlar kıskanç bir iş arkadaşıyla uğraşmak zorunda kalabilirler ancak korkmamalılar: bekledikleri terfi zaten yolda!

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün değişimlere ayak uydurmanız gerekebilir. İşlerinizde plan değişiklikleri gündeme gelebilir. Gün içinde görünür olmak isteyebilirsiniz. İşlerinizdeki sıkışıklıklarla ilgilenebilirsiniz. Toparlamanız gereken işler için fırsat bulabilirsiniz. Bürokratik konular sizi yorabilir. Ticari konularda sizden daha bilgili kişilerden yardım alabilirsiniz. Sosyal konularla ilgilenebilirsiniz.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

daha çok kazanmak adına ek iş yapmak yada fırsatları değerlendirmek için fikir alışverişi yapın. Araç kullanan İkizler sinirlerinize hakim olun.

İkizler Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde aile ilişkileriniz, ev ve yerleşime ait konular ile ikili ilişkilerinizde dengeyi sağlamakta zorlanabilir, tatminsizlik ve memnuniyetsizlik hissedebilirsiniz. Ancak akşam saatlerinde ilişkilerle ilgili olumlu haberler, sevgi dolu görüşmeler, duygusal paylaşımlar ve beklediğiniz haberlerin gelmesi gibi olumlu etkiler sunan bir zaman diliminde olacaksınız.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Banka, ödeme, kredi, faiz, vergi, prim, sigorta ve ortaklaşa giderleriniz alanında enerjinizi harcayacaksınız. Tehlikeli aktivitelerden uzak durmalı ve acil değilse ameliyat olmaktan kaçınmalısınız.