İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

07 Ekim 2020 İkizler burcu yorumu

Hareketli bir gün geçireceksiniz. Bugün karşılaştığınız olaylar duygularınızı derinleştirebilir. Fakat alıngan bir tavır içinde olmak yerine farklı davranarak yakınlarınızı ve çevrenizi şaşırtabilirsiniz. Daha özgür ve yaratıcı bir tavır içinde olabilirsiniz. Özellikle sabahın erken saatlerinde yaratıcılığınız yükselecek ve kendinizi iyi hissedeceksiniz. Farklı çevreler ve ilginç kişiler dikkatinizi çekecek. İsteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Bu arada moralinizi bozan konulardan uzaklaşmayı başaracaksınız ve aklınızı geliştirecek konular ile ilgileneceksiniz. Keşif gezileri keyfinizi yerine getirecek. []

İkizler burcunun bugün genel durumu

Beklenmedik harcamalar çıkabilir ve bu da huzursuzlanmanıza, endişelenmenize sebep olabilir. Aslında bunlar kariyer gelişiminiz için birer fırsat olacak. Çok bencil davranacaksınız, fakat sevgilinizin kendine olan sevgisini zedeleyecek bir şey yapmamaya dikkat etmelisiniz.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Olumlu gökyüzü şimdiye kadar sizin yeteneklerinizi sergilemenize izin vermeyen nüfuzlu kimselerin desteğini verecek. Birinci dekantta doğanlar için mesleki durum biraz karmaşık olacak. Hırsları onları gerçek olasılıklardan çok uzaklara sürükleyebilir.

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün eşiniz veya ortaklarınızla ilgilenebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işleriniz için daha fazla çaba sarf edeceğiniz bir gündesiniz. Gündeminize yeni işler eklenebilir. Mahkeme ile ilgili konularınız gündeminizi meşgul edebilir. İkili ilişkilerinize yoğunlaşabilirsiniz. Yaşanan olayları iyi değerlendirmenizde fayda var.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Mevkinizin artması için bütün çabanızı sergiliyorsunuz. Üstlerinizin dikkatini çekmeyi başaracaksınız.

İkizler Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca ikili ilişkilerinizde sürpriz gelişmelere ve olumlu haberlere açık olduğunuz bugün, sosyal ortamlar, davetler ve organizasyonlar aracılığı ile eğer bekarsanız ilginizi çeken birisiyle tanışma imkanınız sözkonusu olacak. İş hayatınızdaki hedeflerinizin desteklendiği bugün, akşam saatlerinde ikili ilişkilerinizde geçmiş düşüncelere takılmamaya ve alınganlık göstermemeye dikkat etmelisiniz.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel hayatınızda, sevdiğiniz insana karşı anlayışınız oldukça yüksek. Eğlenceli planlar yapabileceğiniz bir gün sizi bekliyor. Ortaklı işinizde pozitif gelişmeler olabilir