İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

10 Ekim 2020 İkizler burcu yorumu

İletişim ve haberleşme trafiğinizin hareketli olacağı bir gün. Ancak duyduğunuz haberlerden etkilenebilirsiniz ve endişeleriniz uyanabilir. Hayal gücünüzü olumlu yönde kullanmak için gayret göstermeniz gerekiyor. Öğle saatlerinde karşılaşacağınız bazı olaylar dikkatinizi dağıtabilir. Kaybetmek ve benzeri duygular yüzünden yapmanız gereken pratik işleri yaparken zorlanmanız mümkün. Hareket halinde olmak keyfinizi yerine getirecek ancak kaygılı kişiler ile yapacağınız görüşmelerde tedbirli olmanız gerekiyor. Günün ilerleyen saatlerinde ideallerinizi gözden geçireceksiniz. []

İkizler burcunun bugün genel durumu

Büyük yatırımlar için doğru bir zaman olmadığından bir konuda daha sonra karar vermek isteyeceksiniz. Çamurlu sulara batmayı hiç riske atmayın. Uzun bir süredir çıkmayı istediğiniz kısa seyahati organize edeceksiniz ve sevgiliniz de size eşlik edecek.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Bugün iş aktiviteniz daha avantajlı bir hale gelebilir ve arzu ettiğiniz takdiri kazanabilir. Hiçbir fırsatı kaçırmamak için kurnazca davranın. İlk dekantta doğanlar tüm varlıklarını kaybetmekten kaçınarak şans oyunlarında kendilerini deneyebilirler. Ufak bir miktar bile hatırı sayılır bir kazanç getirebilir.

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugünlerde sizi duygusal açıdan yorabilecek koşullar olabilir. Olayları biraz da kendi akışı içerisinde görmeye gayret edin.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sağlığınıza özen göstererek zorlukları aşıyorsunuz. Bedensel faaliyetleriniz ruh sağlığınıza da iyi gelecek. Düzenli spor hayatınız işinize de olumlu yansıyor.

İkizler Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca mutluluğu ve huzuru zihninizi ve bedeninizi dinlendirecek ortamlarda yer alarak ve evinizde bulabilirsiniz. Meditasyon ve enerji çalışmalarından faydalanabileceğiniz bugün, iş hayatınızda problemlere açık bir enerjiden geçerken, cinsel bölge rahatsızlıkları yaşayabilirsiniz.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Harcamalarınızda dengeyi iyi oturtmalısınız. Hesap yaparken sadece kendi fikirlerinize göre hareket etmemeye çalışın. Para harcamaya meyilli olabilirsiniz.