İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

11 Ekim 2020 İkizler burcu yorumu

Hareketli bir gün geçireceksiniz ve ilginç kişiler ile karşılaşacaksınız. Kendinizi daha özgür ve yaratıcı hissedebilirsiniz. Sürprizler sizi heyecanlandıracak ve girişimde bulunmak için farklı yöntemleri araştıracaksınız. Gelişmeler sizin beklediğinizden daha farklı yönde olabilir. Ancak meydana gelen değişikliklere uyum sağlamanız kolay olacak. Hareket ve aktivite gerektiren işler ile ilgilenebilirsiniz. Dışarda olmak keyfinizi yerine getiriyor. Bu arada anneniz ile ilgili duygularınız derinleşebilir. Ancak bu haliniz uzun sürmeyecek.   []

İkizler burcunun bugün genel durumu

Sizi hor görmüş ya da potansiyelinizi küçümsemiş birinden intikam alacaksınız. Romantik bir ortam ve sizi uyaran çok sayıda pozitif etken var. İleriye yönelik düşünmeye yatkın olacak ve yaptığınız her şeyde sevgilinizi de dahil edeceksiniz.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Her zamanki aktivitenizde yeni açılımlar yapmak ve yeni aktiviteler yaratmak için doğru zaman. Kazancınızı yükseltebileceksiniz. Yıldızlar bugün üçüncü dekantta doğanlara her tür aktiviteyi büyük bir şevkle planlamalarını salık veriyor. Bazı tuzaklar olabilir ve kayba uğrama riski almamak daha iyi olur.

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde işlerinizi dengelemeye çalışabilirsiniz. Yeni ufuklara açılmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Özgürleşmek için yolculuklar planlayabilirsiniz. Akademik olarak farklı konulara ilgi duyabilirsiniz. Yeni başlangıçlar yapabileceğiniz programlar hazırlayabilirsiniz. Uğraştığınız konulara daha ciddiyetle yaklaşacaksınız.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Artık geçmişteki sorunlarınızı bitirme ve masumiyetinizi kanıtlama çabası içindesiniz. Tecrübelerinizi kullanarak kendinizden emin şekilde sessizliği bozacaksınız.

İkizler Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca mutluluğu ve huzuru zihninizi ve bedeninizi dinlendirecek ortamlarda yer alarak ve evinizde bulabilirsiniz. Meditasyon ve enerji çalışmalarından faydalanabileceğiniz bugün, iş hayatınızda problemlere açık bir enerjiden geçerken, cinsel bölge rahatsızlıkları yaşayabilirsiniz.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Eğlenceli ortamlarda kendinizden ve yaşadıklarınızdan konuşmayı isteyeceksiniz. Oldukça keyifli ve farklı bir gün geçirebilir, değişik yerler görme arzusuyla hareket edebilirsiniz.