İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

19 Ekim 2020 İkizler burcu yorumu

Bugün dikkatinizi kendinize odaklayacaksınız ve isteklerinizi gözden geçireceksiniz. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişki yeni boyutlar kazanıyor. Yaşantınızda bazı değişiklikler yapmak istediğiniz bir dönem ve daha özgür olmak isteyebilirsiniz. Gelişmeler ve açığa çıkan olaylar düşüncelerinizi harekete geçirecek. Yeni projeler yapabilirsiniz ve arkadaşlarınıza anlatabilirsiniz. Bugün iletişim trafiğiniz hareketli olacak. Çeşitli davetler alabilirsiniz ve arkadaşlarınız ile birlikte keyifli organizasyonlar yapabilirsiniz. Çevre gezilerine çıkabilir, sevdikleriniz ile birlikte keyifli vakit geçirebilirsiniz.br />/p> []

İkizler burcunun bugün genel durumu

Özellikle de özel yaşamınızı etkiliyor olması yüzünden, giderek artan iş yükünüz sizi rahatsız edecek. Sevgilinizin yapmanızı önerdiği her şeye sadık kalmak zorunda kalacak, bu sayede sizin onun için elinizden geleni yaptığınızı anlamasını sağlamaya çalışacaksınız.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Hedeflerinizi diğerlerine ne kadar garip de görünse kararlılıkla izleyin. Yıldızların yardımıyla sonunda haklı olduğunuzu ispatlayabileceksiniz. Üçüncü dekantta doğanlar için yıldızlar mükemmel bir konumda ve patrondan terfi ya da takdir almaları çok olası. []

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel gelişiminiz için yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Önem verdiğiniz konulara yönelebilirsiniz. Sizin hayat yönünüzü belirlemenizde etkili olacak sorumluluklar alabilirsiniz. İş hayatınızda yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Ailenizle ilgili konularda sakin kalmaya özen gösterin. Eşinizle ilgili konular gündeminizi değiştirebilir.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

YAZIN ortasında bu öksürük nereden çıktı dememek için beslenmenize biraz dikkat etmeniz gerekiyor. Bağışıklık sisteminiz zayıf.

İkizler Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün günlük yaşamınızda geçici olarak duygusal karışıklık yaşayabilir, işle ilgili konularda bir nebze yavaşlık, durağanlık fark edebilirsiniz. 17.40 sonrasında ikili ilişkileriniz açısından davetler alabileceğiniz, karşılıklı uyum geliştirebileceğiniz şanslı bir zamanda olacaksınız ancak geçmiş sorunları açmamanız ve problemli noktaların üzerine gitmemeniz gerekmekte.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Tehlikeli ortamlardan uzak durmanız gerekecek. Kuvvetli enerjinizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Bugün, özel ilişkileriniz sizi hemen aşağıya çekebilir. Eğlenceli insanlara yönelin.