İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

06 Kasım 2020 İkizler burcu yorumu

Duygularınızın dalgalandığı bir gün. Karamsar bir tavır içinde bulunmaktan kaçının ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayın. Aslında yaratıcılık gerektiren konular ve ilginç işleri olan kişiler dikkatinizi çekecek. Kendinizi daha özgür hissedeceğiniz koşulları yaratabilirsiniz. Moralinizi yükseltin ve olaylara daha farklı açılardan yaklaşın. Duygusal ve alıngan bir tavır içinde bulunmamaya özen göstermelisiniz. Dışarı çıkmak, çevre gezileri ve yolculuk programları keyfinizi yerine getirecek. Uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz. []

İkizler burcunun bugün genel durumu

Hayat dolu, yaratıcı olacaksınız ve iç uyumunuzu değiştirebilecek karışık bir görev karşısında harika bir çözüm bulacaksınız. Son zamanlarda yaptığınız bir tartışmaya çözüm getireceksiniz, fakat gururunuzun aniden açıklığa kavuşmanıza engel olmasına izin vermeyin.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar size büyük zihinsel güç vererek yardımcı olacaklar. Dinamizm, yüreklilik ve hatta cüret, doğru kullanıldığında harika sonuçlar ortaya çıkarabilir. Üçüncü dekantta doğanlar için yıldızlar mükemmel bir konumda ve patrondan terfi ya da takdir almaları çok olası. []

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Günün ilk yarısında bazı şanssız durumlar ve huzursuzluklar olabilir. Akşam saatlerinde daha rahat hareket edebilirsiniz.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Kardeşlik... Yaşadığınız sorunlar sizi biraz ailenizden ve sevdiklerinizden uzaklaştırmıştı. Yine onlarla biraraya geleceksiniz ve sizi sorunlarınızdan kurtaracaklar.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sevdiğiniz insanla veya bir arada olacağınız gönül dostlarınızla keyif içerisinde, güzel bir gün geçirebilirsiniz. Bunun tadını çıkarın. Alışveriş ve para harcama etkileriniz yüksek olacak.