İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

07 Kasım 2020 İkizler burcu yorumu

Duygusal ve alıngan olacağınız bir gün. Karşılaştığınız bazı olaylar hayal gücünüzü harekete geçirecek fakat bugün dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız. Karşılaştığınız olaylara hemen tepki göstermeyin. Aslında dışarda olmak ve sevdiğiniz konular ile ilgilenmek keyfinizi yerine getirecek. Bugün eski dostlarınız ile karşılaşabilir ve birlikte geçmiş günleri konuşarak keyifli vakit geçirebilirsiniz. Sürprizler ve heyecan verici aşklar ilginizi çekiyor. Bu arada aceleci davranmayın ve harcamalarınıza özen gösterin. []

İkizler burcunun bugün genel durumu

Sonunda yıldızların olumlu konumları yatırım ve alımlar konusunda size destek olacak. Partnerinizin taleplerine karşı duyarsız kalmaya daha fazla devam edemezsiniz; er ya da geç partnerinizin dırdırına maruz kalacaksınız.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Bugün bazı beklenmedik harcamalar olabilir. Paranızı kurnazca idare edin. Tahminlerde muhtemel bir sözleşme feshi de görünüyor. Kendi işlerinde çalışanlar aksaklıklarla karşılaşabilir, diğerleriyle iletişimde zorluk yaşayabilir ve acil görevleri yerine getirmek için kendilerini çok yorun hissedebilirler. []

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yaşadığınız olaylarla kendinizle ilgili fikirlerinizde farklılık yaratabilir. Yaşamla ilgili düşüncelerinizi arkadaşlarınızla paylaşmak isteyebilirsiniz. Yolculuklar gündeme gelebilir. Değişik gündemler yaşayabilirsiniz. Akademik konularla ilgilenebilirsiniz. İş hayatınızda güçlü kişilerden destek alabilirsiniz. Çalışmalarınızı sağlamlaştırmak isteyebilirsiniz.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Mühür... Cesaretli görünüyor ve kolayca vazgeçmiyorsunuz. Bugün de pes etmeyin. İşinizdeki başarınızın arttığını göreceksiniz.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş alanlarınızda göreceğiniz destek sizi kararlı ve istikrarlı kılabilir. Önemli işlerinizi organize edebilirsiniz. Geleceğinize dair planlarınız için harekete geçin.