İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

11 Kasım 2020 İkizler burcu yorumu

Uzun zamandır yapmanız gerektiği halde ertelediğiniz konular şimdi karşınıza çıkabilir ve şimdi mecburen sonuçlandıracaksınız veya yeni düzenlemeler yapacaksınız. Eski arkadaşlarınız ile ilgili alacağınız haberlerden etkilenebilirsiniz ve düşünceleriniz derinleşebilir. Olaylara bakış açınız değişiyor. Çünkü siz değişiyorsunuz ve bu değişimden memnun olacaksınız. Daha özgür ve yaratıcı olduğunuzun farkına varabilirsiniz ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Bu arada harcamalarınıza özen gösterin ve bütçenizi aşan harcamalardan kaçının. []

İkizler burcunun bugün genel durumu

Çok zor, incelikle yapılması gereken görevleriniz olacak. Dikkatinizi dağıtmamaya ve sınırlarınızı aşmamaya çalışın. İlişkinizde bir şeyler iyi gitmiyor ve bir süreliğine ayrı kalmak ve geleceğiniz için biraz özgürleşmek isteyeceksiniz.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Bugünün yıldızları hiç de olumlu değil. İş konusunda temkinli olmak tavsiye ediliyor. Harcamalardan, özellikle de aceleyle bir şeyler almaktan kaçının ve sözleşmeleri erteleyin. Yükseleni Yengeç olanlar Boğa burcundan bir iş arkadaşlarına karşı olan saldırganlıklarını frenlemek zorunda kalacaklar; bir anlaşmazlık sorunlara yol açabilir. []

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün iş hayatınızdaki gelişmeler sizi ticari konulara yönlendirebilir. Sorumlu olduğunuz konularda büyüme kaydetmek için çaba sarf edebilirsiniz. İlgilendiğiniz konularda yaratıcılığınızı ön plana çıkarmak isteyebilirsiniz. Üstlerinize kendinizi daha iyi ifade edeceğiniz bir gündesiniz. Ticari konular güçlü bir şekilde ilerleyebilir.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Aldığınız kararlardan ya da sarfettiğiniz sözlerden dolayı kendinize kızabilirsiniz. Duygusallıktan uzak durun. Bunun çelişkisini yaşayıp bir çok fırsatı kaçırabilirsiniz.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş bitiriciliğinizi ortak para alanlarınızda gösterebilirsiniz. Kalabalık yerlerde bazı işlerinizi tamamlamak isteyebilirsiniz. Karşınıza çıkacak fırsatları iyi değerlendirmeye çalışın.