İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

25 Kasım 2020 İkizler burcu yorumu

Güne keyifli başlayacak ve farklı konular ile ilgileneceksiniz. Kendinizi özgürleştirecek işler ve yaratıcı kişilere ilgi duyabilirsiniz. Kendinizi yenilemek ve değişiminizi gerçekleştirmek pek kolay olmasa bile burçlar kuşağının değişimi en rahat karşılayan burcu olduğunuz için şanslısınız ve değişen olaylar karşısında siz de kendinizi değişip dönüştürebilirsiniz. Bu arada hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının ve bütçenizi dikkatli yapın. Ayrıca yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklar almasanız iyi olacak. Kendinizi ve çevrenizi ve özellikle güçlü kişileri zorlamaktan kaçınmalısınız./p> []

İkizler burcunun bugün genel durumu

Çok olumlu bir döneme giriyorsunuz, özellikle de kendi işinizin sahibiyseniz. İçinizi dökmeye hiç yanaşmayacaksınız ve bu dönem sergilediğiniz dolmuş ve içine kapanık tavrınız bazı anlaşmazlıklara yol açabilecek.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

İşyerinde fırtınalı zamanlar. Yeni projeler için yıldızlar herhangi bir vaatte bulunmuyor. Erteleyip herhangi bir zarardan kaçınmak daha uygun olur. İlk dekantta doğanlar daha sabırlı olmalılar ve Aslan burcu bir iş arkadaşıyla kışkırtıcı bir duruma girmekten kaçınmalılar. []

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün keyif aldığınız işlerinize yönelebilirsiniz. Aşk hayatınızla ilgili yeni deneyimler içine girmeyin. Uğraştığınız konularla ilgili bitişler olabilir. Gün içinde değişen planlara ayak uydurmanız gerekebilir. Çocuklarınıza zaman ayırmak ve birlikte alışveriş gitmek isteyebilirsiniz. Bazı konularda yaratıcılığınızı kullanmanız gerekebilir.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Kardeşlik... Aile içinde hareketlilik var. Mevcut olan sıkıntıları hep beraber çözmenin keyfini süreceksiniz. Böylece ailenize ne kadar yakın olduğunuzu fark ediyorsunuz.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Tutkularınızla ilgili konulara dikkat edin. Sevdiğiniz insanı sahiplenici özellikleriniz ön planda olabilir. Bu durum da güç çekişmelerine yol açabilir.