İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

04 Aralık 2020 İkizler burcu yorumu

Rüyalar, vizyonlar, hayaller ve ideallerinizi değiştirecek güçlü duygular ile güne başlayacaksınız. Kaygılardan uzak durun ve dikkatinizi yapmanız gereken pratik konulara odaklayın. Karşılaştığınız olaylar dikkatinizi dağıtabilir. Hayal gücünüzü yapıcı yönde kullanmak için gayret göstermelisiniz. Sürprizler sizi heyecanlandıracak ve ilginç çözümler üretmenize yardımcı olacak. Aslında kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz ve böylece rahatlayabilirsiniz ve kaygılardan uzaklaşmayı başarabilirsiniz. Bugün yeni girişimlerde bulunmak için aceleci davranmayın ve şimdilik gelişmeleri izleyin./p> []

İkizler burcunun bugün genel durumu

Hala yüzleşmeniz gereken çok zorluk var, fakat her açıdan aktif ve başarılı olacaksınız. Eylemleriniz takdir görecek ve iyi bir deneme olarak görülecek. Size yakın olan biri size ilişkinizle ilgili iyi bir tavsiyede bulunacak; onun tavsiyesine uymaya çalışırsanız önünüzdeki günler daha sorunsuz geçecek.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Güçlü ve saygın mevkilere gelme ihtimali olan talepkar ancak ilginç durumlara dâhil olacaksınız. Yaratıcı zekânız sizi garantili başarıya götürecek. Birinci dekantta doğanlar aşması çok kolay olmayan bazı engellerle karşı karşıya gelmek zorunda kalacaklar ancak sağduyulu ve sabırlı olabilirlerse kara bulutlar yavaş yavaş dağılmaya başlayacaklar. []

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün duygusal alanda daha sabırlı olmaya bakmalısınız. Sizi endişelendirebilecek bazı koşullarla karşılaşabilirsiniz.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Güne oldukça keyifli başlayacaksınız. Karşılaştığınız haberler duygularınızı harekete geçirecek ve geleceğe yönelik önemli ve yeni projeler yapacaksınız.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Alışveriş isteğiniz veya ailenizin böyle bir talebi sizin yapmak istediğiniz işlerle örtüşmeyebilir. Parasal konular yüzünden ailenize ve sevdiklerinize karşı çok kolay tepkiler verebilirsiniz.