İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

22 Aralık 2020 İkizler burcu yorumu

Yoğun duygular ile güne başlayacaksınız ve isteklerinizi ortaya koymak için heyecanlı bir tavır içine gireceksiniz. Hareket halinde olmak ve ilginç kişiler ile tanışmak sizi heyecanlandıracak. Yeni girişimlerde bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. Girişimde bulunmak istediğiniz konular ile ilgili gelişmeler farklı boyutlar kazanıyor. Bu arada isteklerinizi gözden geçireceksiniz ve kendinizi her zaman olduğundan daha özgür hissedeceksiniz. Bu akşam meydana gelen Kış Gündönümünde eski arkadaşlarınız ile buluşabilir ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. İstanbul saati ile 19:11 de Güneş Oğlak Burcuna geçiş yapacak. []

İkizler burcunun bugün genel durumu

Sevdiğiniz iş arkadaşlarınıza karşı kibar ve yardımsever davranıcaksınız. Bu da sizi daha popüler yapacak ve bir üstünüz sizi fark edip, takdir edecek. Yeni bir arkadaşınızda duyduğunuz ilgi partnerinizi kızdıracak; öfkeli laflar duymanız muhtemel.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Bugün yıldızlar şansın sizin yanınızda olduğunu ve başladığınız projelerin talepkar olanlarından bazılarının yakın zamanda başarıya ulaşacağını gösteriyor. Yükseleni Koç burcu olanlar ortamın sükûnetini korumak için ortakları, iş arkadaşları ve rakiplerine karşı çok diplomatik davranmalılar. []

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde yaşadığınız olaylar zihinsel olarak sizi yorabilir. Kendi içinizdeki enerjiyi dışa vurmak isteyebilirsiniz. Bugün keyif aldığınız konulara zaman ayırmak size iyi gelecektir. Çocuklarınızla zaman geçirebilirsiniz. Hayallerinizin peşinden gitmek isteyebilirsiniz. İş yoğunluğunuz sizi engelleyebilir. Gerçekçi davranmanızda fayda var.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Uzun zamandır ihtiyacınız olan neşeli bir döneme geçeceksiniz. Partnerinizle istediklerinizi yapabilir, keyifli planlarınıza dostlarınızı da ekleyebilirsiniz.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kendinizi şanslı ve mutlu hissedeceğiniz bir gün olabilir. Çocuklarınızla ilgili konularda yeni sorumluluklar devreye girebilir.