İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

07 Şubat 2021 İkizler burcu yorumu

Dedikodular ile ilgilenmeyin ve yapmanız gereken işleri aksatmayın. Bu arada görmek istemediğiniz kişiler karşınıza çıkabilir veya gitmek istemediğiniz yerlere gitmek durumunda kalabilirsiniz. Yanıltıcı fikirlerden uzaklaşın ve duyduklarınızın doğruluğunu araştırmadan karar vermeyin. Özellikle burcun ilk günleri doğmuş olanlar düşüncelerini susturmak için hareketli ortamlarda bulunmaya özen göstermeli. Açık hava ve eğlenceli ortamlar keyfinizi yerine getirecek. Böylece karmaşık düşüncelerden uzaklaşmayı başarabilirsiniz. Bu arada sağlığınıza özen göstermelisiniz. Ayrıca çocuklar, yakınlar ve iş arkadaşlarınız ile tartışmasanız iyi olacak. Yanlış anlamalar olabilir.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Biraz yavaşlayıp, yaşamınızı sadeleştirerek bu dönemin keyfini çıkaracaksınız. Partnerinizin taleplerine karşı çok duyarlı ve düşünceli davranacaksınız, bu da herhangi bir problemle karşılaştığınızda tam bir esneklik sergilemenizi sağlayacak.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Kendinizi yaptığınız işten bıkmış hissedebilirsiniz; yeni açılımlar ve sayfayı çevirip yeni şaşırtıcı patikalara doğru ilerlemek için mükemmel bir gün. Kendi işinizde çalışıyorsanız aktivitenizle dair her tür idari, mali ve sigortayla ilgili konuyu düzenleyip kontrol altında tutmaya çalışın.

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün harcamalarınızla ilgili konular gündeme gelebilir. Parasal kaynaklarınızla ilgili teknik konular ortaya çıkabilir. Sorumlu olduğunuz işlerinize yaratıcılığınızı katabilirsiniz. İşlerinizi yetenekleriniz sayesinde büyütebilirsiniz. Eğitim hayatınızla ilgili değişiklikler yaşayabilirsiniz. Yabancılarla ilgili konularda kendinizi daha iyi ifade etmeye başlayabilirsiniz.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Herkesin gönlünü yapmak adına söz verip duruyorsunuz. Sizi aşan konulara katılmamanız gerek. Sonra siz de bu sıkıntılara dahil olabilirsiniz.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Merkür, medya, yabancı ortaklı işler, seyahat, eğitim, ticaret alanlarınızda 2 hafta boyunca iletişiminizi hızlandıracak. Önemli iş görüşmeleri ve konuşmaları gündeme gelebilir.