İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

27 Şubat 2021 İkizler burcu yorumu

Güne istekli başlayacaksınız ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Hem eski arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz, hem de yolda tesadüf ettiğiniz kişiler ile ilginç dostluklar oluşabilir. Sürprizler rahatsız edici olsa bile hoşunuza gidecek ve olaylara farklı açılardan bakacaksınız. Kendinizi yenilemek ve değiştirmek istediğiniz bir dönemdesiniz. Üstelik radikal değişikler yapmak için harekete geçebilirsiniz ve daha önce yapmak istediğiniz halde bir türlü girişimde bulunmadığınız her ne var ise, şimdi harekete geçebilirsiniz.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Bu dönem çok kolay olmayacak. Modunuz değişken olacak ve olaylardan etkilenecek. Yıldızlar kayıtsız kalmanızı öneriyor. İlişkinizi düzeltebilecek ve yoğun duygular yaşayabileceksiniz.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Harcamaları sınırlayın, özellikle de fazlasıyla fedakârlık gerektirenleri. Daha olumlu Astral fırsatları kollamak daha iyi olacaktır. İşyerinde düşüncesiz davranmayın. Yıldızlar kendi işine sahip olan kişileri maksimum dikkatle hareket etmeye davet ediyor. Çok kolay lokma gibi görünen bazı anlaşmalar bir çeşit sahtecilik içeriyor olabilir.

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün iş yaşamınızda göz önünde olmak isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Hedeflerinizi ortaya koyacağınız bir gündesiniz. Yaratıcı olduğunuz konularda daha fazla mücadele edebilirsiniz. Ani değişimlere açıksınız. Sizi değişime sürükleyecek olaylar gündeme gelebilir. Güçlü kişilerle görüşebilirsiniz.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Etrafınızdaki insanları eleştiri yağmuruna tutuyorsunuz. Ancak birileri sizi eleştirmeye kalktığında hemen isyan ediyorsunuz. Buna artık bir son vermelisiniz. Özel hayatınızda ise ihtiyacınız olan sadakati bugün fazlasıyla bulacaksınız. İş hayatınızda ise bir çocuk gibi hür ve neşelisiniz. Bu gönül rahatlığını özlemiştiniz. Yeni fırsatları değerlendiriyorsunuz. Şansınız bol olacak.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Mart ayı kariyer ve iş koşturmalarınızın artacağı, sosyal çevrenizdeki insanlardan değişik fırsatların karşınıza geleceği bir ay olacak sevgili İkizler ve yükselen İkizler. 04 Mart’ta aşk ve çocuk evinizin yöneticisi Venüs geriliyor. 15 Nisan’a aşk hayatınızda dikkatli olmalısınız. Geçmiş dönem, yarım kalmış tamamlanmamış aşklar gündeminize yerleşebilir. Böyle bir durumda eski sıkıntılarınızı ve sorunlarınızı çözüme ulaştırabilirsiniz. Yeni bir ilişkiye başlamamalı, eski aşklarınıza dair önemli kararlar almamalısınız. Sosyal çevrenizdeki ilişkileriniz yine aşk hayatınızdaki çalkantılar yüzünden zora girebilir veya bir arkadaşınızla aranız bozulabilir. Yine eski arkadaşlarınızla aranızda yeniden bağlar kurulabilir.07-08-09 Mart tarihlerinde önemli iş görüşmeleri içine girebilir, parasal desteklerinizi arttırabilirsiniz.12 Martta oluşan dolunay sizin ev, aile ve yuva alanlarınızda gerçekleşiyor. Dolunay zamanında enerjimiz tepe noktasında olduğundan ve bu enerjiyi kontrol etmek kolay olmayabilir. Ailevi alanlarda, emlakla ilgili konularda duygusal kararlar gündeminizde olacak. İlgi alanınızı işinize daha fazla yöneltmişken vaktinizi ailenize harcamak durumunda kalmanız, her iki taraf arasındaki dengeyi iyi korumanız gerektiğinin altını çizmekte. Keza 12-17 Mart ta ilişkilerinizde çıkmazlar oluşabilir.13 Mart itibarıyla, sosyal alanlarınızda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandırabilirsiniz. Önemli organizasyonlar, aktiviteler içinde yer alabilir, arkadaşlarınızla beraber yapılacak projelere dahil olabilirsiniz.İş hayatınızda daha önceden beraber iş yaptığınız insanlarla 18-25-26 Mart tarihlerinde olumlu etkiler altındasınız. Yine yeni deneyimlerdense, daha önceden iş yaptığınız veya iş ilişkisi içinde olduğunuz insanlarla çalışmanız bu dönem sizi daha fazla destekleyecek. Çevresel hareketler, organizasyonlar 28 Mart yeniay’ıyla hareketlenmeye başlıyor.