İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

08 Nisan 2021 İkizler burcu yorumu

Hayal gücünüzü yapıcı yönde kullanın ve kuşkucu bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Duygularınız derinleşebilir ancak dikkatinizi dağıtan konulardan uzak durmalısınız. Aslında yaşam enerjinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kararlılığınızı sürdürmeyi başaracaksınız. Gelişen olaylar beklediğiniz kadar hızlı olmasa bile istediğiniz yönde oluşuyor. Kaygılarınızı sevdiklerinize yansıtmayın ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayın. Gün içinde karşılaşacağınız sürprizler sizi harekete geçirecek.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Size adil davranmayan birine karşı mücadele etmeye çalışın ve kaba yorumlar karşısında gözünüz korkmasın. Bugün çok tutkulu olacaksınız. Bekarsanız, yalnızca bir bakışınızla bir kişiyi tavlayacaksınız; eğer ilişkiniz varsa çok tutkulu bir gece sizi bekliyor.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Güçlü ve saygın mevkilere gelme ihtimali olan talepkar ancak ilginç durumlara dâhil olacaksınız. Yaratıcı zekânız sizi garantili başarıya götürecek. Birinci dekantta doğanlar aşması çok kolay olmayan bazı engellerle karşı karşıya gelmek zorunda kalacaklar ancak sağduyulu ve sabırlı olabilirlerse kara bulutlar yavaş yavaş dağılmaya başlayacaklar.

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün zihinsel açıdan daha aktif ve hareketli olabileceğiniz bir gündesiniz. Ancak bir yandan da evdeki konulara daha hassas yaklaşabilirsiniz.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Mesleki konularda atak ve cesur davranmaya, yaptıklarınızı görünür kılmaya gayret edin. Olumlu ya da olumsuz anlamda çabanızın dikkat çekeceği tesirler altındasınız.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yuvanızda kendinizi huzurlu hissedeceksiniz. İş sıkıntılarınızı halletmek için kolları sıvayacaksınız. Sosyal çevrenizdeki insanlarla geleceğinizi ilgilendiren işlerinizi konuşabilirsiniz.