İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

14 Mayıs 2021 İkizler burcu yorumu

Kendinize olan güveninizin yükseldiği bir dönem ve elinizi çabuk tutun. Uygulamak istediğiniz planları ertelemeyin ve fikirlerinizi geliştirmek için çalışın. Özellikle projelerinizi uygulamak için uygun koşulların meydana geldiği bir dönemdesiniz. Sevdikleriniz sizi destekliyor. Dostlarınızın önerilerini gözden geçirebilirsiniz ve çok çeşitli fikirler ile karşılaşabilirsiniz. Farklı fikirler kafanızı karıştırabilir fakat sürpriz gelişmeler sizi kaygılarınızdan uzaklaştıracak ve kendinize olan güveniniz yükselecek. İlginç çözümlerinizi uygulamak için harekete geçebilirsiniz ve yapıcı bir tutum içinde bulunabilirsiniz.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Bu dönem çok kolay olmayacak. Modunuz değişken olacak ve olaylardan etkilenecek. Yıldızlar kayıtsız kalmanızı öneriyor. Birlikte çocuk sahibi olmak gibi, ilişkiniz için önemli kararlar almanız muhtemel.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Bugünün yıldızları hiç de olumlu değil. İş konusunda temkinli olmak tavsiye ediliyor. Harcamalardan, özellikle de aceleyle bir şeyler almaktan kaçının ve sözleşmeleri erteleyin. Yükseleni Yengeç olanlar Boğa burcundan bir iş arkadaşlarına karşı olan saldırganlıklarını frenlemek zorunda kalacaklar; bir anlaşmazlık sorunlara yol açabilir.

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün planlarınızı iyi kurabilirsiniz. Öğle sonrasında harcamalarınızı gözden geçirmeye bakın.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Hayalle gerçeği ayırmalısınız. Sizler her zaman diğer insanlara akıl verip söz dinleten kişilersiniz. İnsanlar sizi tanıyamaz hale gelmemeli. Güler yüzünüzü soldurmayın.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bu aralar kendinizi ve yaşadığınız olayları gözden geçirmeye ihtiyacınız olabilir. Gücünüzü yeniden elde etmek istiyorsunuz. Bazı konuların karşınıza gelmesi tesadüf değil.