İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

21 Mayıs 2021 İkizler burcu yorumu

Duygusal karmaşa hissedebilirsiniz fakat endişelerinizi sevdiğinize yansıtmasanız iyi olacak. İlişkilerinizle ilgili problemleri çevrenize anlatabilirsiniz ve arkadaşlarınızın desteğini isteyebilirsiniz. Özellikle bilgisine güvendiğiniz kişilerin tavsiyesini dinlemek size iyi gelecek. Duygusal karmaşadan uzaklaşıp yapmanız gereken pratik işlere veya projelerinize odaklanırsanız, kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Aşk konusunda kendinizi şanssız hissedebilirsiniz fakat arkadaşlarınız ve yakın çevreniz ile iletişiminiz güçlü olacak. Duygularınız ve idealleriniz değişiyor.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Para durumunuzu düzene sokabilecek ve geleceğinizi daha güvenli hale getirebileceksiniz; yatırım yapmanız için de iyi bir zaman. Sevgiliniz yaptığınız hatalardan bahsedecek ve bu da sizi dengesiz yapacak. Agresif olmamaya çalışın, iyi halinize yeniden kavuşacaksınız.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

İş ve çalışma sözleşmelerinde aşırı kendine güven göstermekten kaçının çünkü bu yanlış bir hamleye neden olabilir. Daha ihtiyatlı olmalısınız. İlk dekantta doğanlar yükselişte! Beklenmedik şartlara rağmen önemli bir iş projesini başarıyla ve verimli bir şekilde planlayacaklar.

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sizi sorumlu kılan koşullar var. Ancak öğle sonrasında arkadaşlıklar ve gruplar hayatınıza canlılık getirmekte.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Duygularınızı açıklamakta geç kalmayın. Zaman su gibi akıyor. Aşk konusu biraz da fedakarlık gerekiyor. Geçmiş sizlere her zaman anılarınızı tazeletmek için bir neden.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ön planda olmaya özen göstereceksiniz. Planladıklarınızı hayata geçirmenizi sağlayacak girişimleriniz için çalışacaksınız. Sağlığınız iyileşmeye başlayacak. Sizi strese sokan konuların geride kalması hem bedenen hem de ruhen rahatlamanızı sağlayacak.