İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

21 Haziran 2021 İkizler burcu yorumu

Sizin için hareketli bir gün. Çevre gezilerine çıkabilir, çeşitli davet ve organizasyonlara katılabilirsiniz. Coşkulu ve heyecanlı tavırlarınız ile çevrenizdeki kişileri etkileyeceksiniz ve fikirlerinizi esprili bir biçimde ortaya koyacaksınız. Pratik ve çözümleyici bir tavır içinde olacaksınız ve böylece ekip çalışmaları ve yapacağınız organizasyonlarda başarılı olacaksınız. Bu arada sevdiğinize karşı daha ilgili ve anlayışlı davranmak için gayret göstermeniz gerekiyor. Duygusal ve alıngan bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Aslında aklınız ile duygularınızı denetlemeyi başaracaksınız.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Bir üstünüz size karşı belirsiz tavırlar sergileyecek; bu da sizi rahatsız edecek ve ona karşı olan hislerinizi netleştirecek. Saçma konular üzerine ufak tartışmalar yaşamanız muhtemel; inatçı ve tutucu olmamaya çalışırsanız, bu durum size bir kez daha tutku ve denge kazandıracak.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

İş ve çalışma sözleşmelerinde aşırı kendine güven göstermekten kaçının çünkü bu yanlış bir hamleye neden olabilir. Daha ihtiyatlı olmalısınız. İlk dekantta doğanlar yükselişte! Beklenmedik şartlara rağmen önemli bir iş projesini başarıyla ve verimli bir şekilde planlayacaklar.

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün aşk hayatınız renklenebilir. Ticari konulardaki gelişmeleri göz ardı etmeyin. İşlerinizi kontrolden geçirmeye çalışın. Bazı konular zihninizi bulandırabilir. İşlerinizde vereceğiniz mücadele gün içinde sonuç getirmeyebilir. Eğitimle ilgili konularda yabancılardan alacağınız destekler sizi rahatlatabilir.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

AŞK: Duygusal açıdan en hassas gündesiniz. Ama gerçekle iç içe değilsiniz. Kafanızda yarattığınız bir takım hayalleri gerçek sanarak partnerinize karşı kırıcı oluyorsunuz. O size karşı birçok şeyi zaten kanıtladı. PARA: İş dünyasında kavgacılıkla amaçlarınıza ulaşmak istiyorsunuz. Kendinizi ifade etmenin yolu bu olmamalı. Emeklerinizi yok edebilirsiniz. SAĞLIK: Sağlık sorunlarınız git gide azalıyor. Ufak ağrılarınızı kafanıza takıp sorun yaratmayın.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sosyal ortamlardaki gelişmelerle hayatınız hızlanabilir. Çevrenizdeki insanlarla yapacağınız farklı konuşmalar sizi heyecanlandırabilir. İş alanlarınızda başkalarına yardım etmek önemli olacak.