İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

27 Temmuz 2021 İkizler burcu yorumu

Sabah saatlerinde farklı bir gerilim ve huzursuzluk hissedebilirsiniz. Fakat endişeleriniz uzun sürmeyecek ve olaylara iyimser açıdan bakacaksınız. Kaygılarınızı dağıtan farklı bir hal hissedebilirsiniz ve böylece dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayabilirsiniz. Yabancılar ile ilişkileriniz daha sıcak olacak. Farklı öğretiler ve ilginç konular size çekici gelebilir ve eğlenceli ortamlara girebilirsiniz. Ayrıca yabancılar ile iş birliği yapabilirsiniz veya daha önce size zor gelen uzun seyahatlere çıkmak için hevesli olabilirsiniz.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Diyaloğa açık olacaksınız ve bu dönemin durgun ve yenilikten uzak olmasına sebep olan birçok durumu birlikte gözden geçireceksiniz. Yeniden canlanacak ve kaygılarınızı ve sırlarınızı açarak ilişkinizi güçlendireceksiniz.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Harcamaları sınırlayın, özellikle de fazlasıyla fedakârlık gerektirenleri. Daha olumlu Astral fırsatları kollamak daha iyi olacaktır. İşyerinde düşüncesiz davranmayın. Yıldızlar kendi işine sahip olan kişileri maksimum dikkatle hareket etmeye davet ediyor. Çok kolay lokma gibi görünen bazı anlaşmalar bir çeşit sahtecilik içeriyor olabilir.

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün ev hayatınızla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Güvenlik konularıyla uğraşabilirsiniz. Toprak veya emlak işlerinizde değişiklikler olabilir. Gün içinde geçmişe ait konular gündeme gelebilir. Kendi iç dünyanızı daha iyi anlamaya çalışabilirsiniz. Babanızın sağlığıyla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Mücadele vereceğiniz zamanlar var.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bugünlerde yaratıcılığınıza diyecek yok. Sorunların üstesinden gelmek en büyük zevkiniz. Sizinle boy ölçüşmek isteyenler olduğunu biliyor ve onlara göz açtırmıyorsunuz. Rakibiniz oldukça fazla...

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Evinizle ilgili sorunlarda ve konularda çözümsel yaklaşımınız ön plana çıkacak ve takdir toplayacak. Gerek aile büyüklerinizle gerekse kendi ailenizle olan iletişiminiz bu dönemde hızlanacak.