İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

30 Temmuz 2021 İkizler burcu yorumu

Bugün sevdiğiniz konular ile ilgilenebilirsiniz ve dikkatinizi evinize ve yakınlarınıza yöneltebilirsiniz. Ailenin saygı duyduğu kişiler ile görüşebilir, seyahat programları yapabilirsiniz. Yabancılar ve birbirinden çok farklı kişilerin bir araya geldiği organizasyonlar içinde bulunmak keyfinizi yerine getirecek. Bu arada bazı kaygılarınız olabilir. Özellikle günün ilerleyen saatlerinde duygularınız derinleşebilir ve karşılaştığınız olaylar hayal gücünüzü harekete geçirebilir. Farklı kültürlerin yaşam tarzını konu alan filmler ve kitaplar ilginizi çekebilir ve şimdiye kadar dikkatinizi çekmeyen ayrıntılar ile ilgilenebilirsiniz.

İkizler burcunun bugün genel durumu

İşler hiç aksama olmadan yolunda gidiyor. İnsanlarla olan ilişkilerinizde ciddi ve profesyonel bir tavır sergileyerek yeni fırsatlarla karşılaşabileceksiniz. Aileniz ve sevgilinizi ilgilendiren hassas bir konuyla uğraşacaksınız; doğru lafları seçecek ve insanları sakinleştireceksiniz.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Finansal mesajlar kafa karıştırıcı. Bazı yıldızlar sizi keyifli ve ihtiyatlı bir şekilde para harcamaya davet ederken bir gezegen ekstra harcamalara karşı uyarılar veriyor. İkinci dekantta doğanlar kıskanç bir iş arkadaşıyla uğraşmak zorunda kalabilirler ancak korkmamalılar: bekledikleri terfi zaten yolda!

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün başkalarından çok şey öğrenebilirsiniz. Ortaklaşa alanda ve aşk hayatında daha mutlu olabilirsiniz.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Partnerinizle uyum içinde olmanıza rağmen geniş çapta plan yapmanız gerektiğini unutabilirsiniz. Bugün, geçici şeyler düşünmek yerine ayaklarınızın yere sağlam basmasını gerektiren işlerle uğraşmalısınız.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Eğlencenize ve aşk hayatınıza yapacağınız harcamalar sizi hırslandırabilir. Maddi konularda kolay tepki vermeye yatkınsınız. İş sorumluluklarınızın karşılığını sağlam oluşumlarla alacaksınız.28 TEMMUZ 2017 İKİZLER BURCU YORUMU