İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

06 Ağustos 2021 İkizler burcu yorumu

Duygularınızın dalgalanacağı bir gün. Yabancılar ve kalabalık ortamlarda karşılaştığınız olaylar ve kişiler hayal gücünüzü uyandıracak. İdeallerinizi gözden geçirebilirsiniz ve bulunduğunuz ortamı tamamen değiştirmeyi hayal gedebilirsiniz. Uzaklara gitmek, yabancılar ile birlikte olmak isteyebilirsiniz. Geniş aileler ve büyük grupların içinde yer almak ve cemiyet hayatı size çekici gelebilir. Saygı duyduğunuz kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz ve böylece kaygılarınızdan uzaklaşabilirsiniz. Bu arada çevrenizi değiştirebilirsiniz veya çevreniz genişleyebilir.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Teşvik edici etkiler yaklaşıyor; fevri olmayın ve her zaman sağduyulu davranın. Hiç beklenmedik bir şekilde yeni biriyle tanışacaksınız. Onun ilgisini çekebilmek için ona karakterinizin en güzel yanını göstermeye çalışacaksınız.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Kendinizi yaptığınız işten bıkmış hissedebilirsiniz; yeni açılımlar ve sayfayı çevirip yeni şaşırtıcı patikalara doğru ilerlemek için mükemmel bir gün. Kendi işinizde çalışıyorsanız aktivitenizle dair her tür idari, mali ve sigortayla ilgili konuyu düzenleyip kontrol altında tutmaya çalışın.

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Günlük işlerinizi daha iyi ayarlayarak kendinize boş zamanlar yaratmaya bakın. Aynı zamanda zihninizi dinlendirmeye ihtiyacınız var.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

AŞK: Son günlerde partnerinize karşı çok fazla “ben bilirim” diyorsunuz. Kontrol edilmekten zaten hoşlanmayan partnerinizin iyice canını sıkıyor bu davranışlarınız. PARA: Aşk hayatınızda olduğu gibi iş hayatınızda da ben bilirim imajı gösteriyorsunuz. Kibri bırakmalısınız. SAĞLIK: Huzur arıyordunuz. Huzur için önce kendinizi değiştirmelisiniz.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Güne ortaklaşa gelir ve giderlerinize odaklanarak giriş yapabilirsiniz. Aşk hayatınıza ve özel ilişkilerinize olumsuz yaklaşmaktansa, yapabileceklerinize odaklanmaya gayret edin.04 AĞUSTOS 2017 İKİZLER BURCU YORUMU