İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

28 Eylül 2021 İkizler burcu yorumu

Duygusal ve alıngan olabilirsiniz fakat hareketli bir gün geçirecek ve böylece kendinizi iyi hissedeceksiniz. Çok çeşitli ortamlara girebilir ve katılacağınız seminerler ve organizasyonlarda saygın kişiler ile karşılaşabilirsiniz. Bu arada geçmişte yaşadıklarınızı ve içinde bulunduğunuz durumu sorgulayabilirsiniz. Şimdiye kadar farkında olmadığınız bazı ayrıntılar dikkatinizi çekecek. Duygularınız derinleşebilir. Ancak günün ilerleyen saatlerinde sevdiklerinizin ilgisi ve arkadaşlarınızın daveti ile duygularınız değişecek.br />

İkizler burcunun bugün genel durumu

İşinizi değiştirmek için elinize büyük bir fırsat geçecek; yenilenme duygusu sizi cezbedecek ve herhangi bir fırsatın elinizden kaçmasına izin vermeyeceksiniz. Yıldızların yardımıyla, partnerinizle olan anlaşmazlıkları giderecek, iletişiminizi düzeltecek ve yeniden birlikte vakit geçirmek isteyeceksiniz.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Finansal mesajlar kafa karıştırıcı. Bazı yıldızlar sizi keyifli ve ihtiyatlı bir şekilde para harcamaya davet ederken bir gezegen ekstra harcamalara karşı uyarılar veriyor. İkinci dekantta doğanlar kıskanç bir iş arkadaşıyla uğraşmak zorunda kalabilirler ancak korkmamalılar: bekledikleri terfi zaten yolda!

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün endişe duyduğunuz konular gündeme gelebilir. Ortaklı konularda kendinizi gergin hissedebilirsiniz. Ailevi konularda sorumluluklarınız artabilir. Gün içinde finansal konularla ilgili yenilenme içine girebilirsiniz. İşlerinizi ilerletmek için mücadele verebilirsiniz. Finansal konularda güçlü kişilerin yardımına ihtiyaç duyabilirsiniz.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

KENDİNİZE güveniniz biraz da çevrenizin verdiği destekle birlikte artıyor. Yaşamınıza farklı bir boyut getirmek istiyorsunuz.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel hayatınızın detayları hayatınızda daha fazla yer edecek. Aile hayatınıza yönelik birikimlerinize ya da ortak parasal mevzularınıza odaklanabilir ve bu konularda rahatlıkla harekete geçebilirsiniz.