İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

01 Nisan 2022 İkizler burcu yorumu

Keyifli ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Bazı kaygılarınız olsa bile hareket halinde olmak size iyi gelecek ve endişeleriniz dağılacak. Bu arada dikkat gerektiren işler yaparken tedbirli olun ve dikkatinizi dağıtan kişilerden ve olaylardan uzak durun. Gün içinde karşılaşacağınız farklı çevreler ve ilginç kişiler ilginizi çekecek ve karmaşık düşüncelerden uzaklaşacaksınız. Böylece fikirlerinizin özgürleştiğini hissedebilirsiniz. Ancak yine de aklınızdan geçenleri hemen söylemeyin. Duyduğunuz haberlerin doğruluğunu araştırın. Yanlış anlamalar olabilir. Bu nedenle tartışma ortamlarından uzak durmalısınız.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Oldukça memnun olacağınız bir dönem ve her şey çok daha iyiye gidecek. Kendinizi benmerkezci tavrınıza o kadar çok kaptırmışsınız ki, ilişkinizi sınarayak, giderek boş ve inisiyatiften yoksun hale getirdiğinizi fark etmiyorsunuz.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Finansal mesajlar kafa karıştırıcı. Bazı yıldızlar sizi keyifli ve ihtiyatlı bir şekilde para harcamaya davet ederken bir gezegen ekstra harcamalara karşı uyarılar veriyor. İkinci dekantta doğanlar kıskanç bir iş arkadaşıyla uğraşmak zorunda kalabilirler ancak korkmamalılar: bekledikleri terfi zaten yolda!

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün Terazi burcunda gerçekleşen dolunay, aşk hayatınıza ve çocuklarla ilgili konulara vurgu yapmakta. Ortaklaşa bir konu üzerinde daha fazla düşünmelisiniz.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Dolunay, aşkı karşınıza getirebilir. Sosyal çevrelerde vakit geçirmeniz kalbiniz boşsa işinize yarayabilir. Çocuğunuz varsa ona daha fazla özen gösterin.