İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

08 Nisan 2022 İkizler burcu yorumu

Hayal gücünüzü yapıcı yönde kullanın ve kuşkucu bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Duygularınız derinleşebilir ancak dikkatinizi dağıtan konulardan uzak durmalısınız. Aslında yaşam enerjinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kararlılığınızı sürdürmeyi başaracaksınız. Gelişen olaylar beklediğiniz kadar hızlı olmasa bile istediğiniz yönde oluşuyor. Kaygılarınızı sevdiklerinize yansıtmayın ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayın. Gün içinde karşılaşacağınız sürprizler sizi harekete geçirecek.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Alışkanlıklarınızı değiştirip, bu kadar tembel olmayı bırakarak, dakik ve her şey için hazır hale geleceksiniz! Sakıncalı düşüncelerle kendinizi bunaltacak ve bu durumu sizi ihmal ettiğini düşündüğünüz partnerinizden intikam almak için kullanacaksınız.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Kendinizi yaptığınız işten bıkmış hissedebilirsiniz; yeni açılımlar ve sayfayı çevirip yeni şaşırtıcı patikalara doğru ilerlemek için mükemmel bir gün. Kendi işinizde çalışıyorsanız aktivitenizle dair her tür idari, mali ve sigortayla ilgili konuyu düzenleyip kontrol altında tutmaya çalışın.

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün Oğlak burcunda Mars ve Pluton’la birleşen Ay, parasal konularda güven aradığınızı ancak bu konularda bazı krizlerin de olabileceğini açıklıyor.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Zorlandığınız olayları gözden geçirebilir ve istediğiniz sonuçları rahatlıkla yaratabilirsiniz. Bazı işlerinizin ağırdan gitmesi aslında yararınıza olacak.