İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

30 May 2022 İkizler burcu yorumu

Keyifli ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Bazı kaygılarınız olsa bile hareket halinde olmak size iyi gelecek ve endişeleriniz dağılacak. Bu arada dikkat gerektiren işler yaparken tedbirli olun ve dikkatinizi dağıtan kişilerden ve olaylardan uzak durun. Gün içinde karşılaşacağınız farklı çevreler ve ilginç kişiler ilginizi çekecek ve karmaşık düşüncelerden uzaklaşacaksınız. Böylece fikirlerinizin özgürleştiğini hissedebilirsiniz. Ancak yine de aklınızdan geçenleri hemen söylemeyin. Duyduğunuz haberlerin doğruluğunu araştırın. Yanlış anlamalar olabilir. Bu nedenle tartışma ortamlarından uzak durmalısınız.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Satürn sizi zorlayacak. Gözünüzü açık tutun ve dikkatli olun. Olaylara aceleyle yaklaşmayın ve her zaman sakinliğinizi koruyun. Duygusal anlamda kötü bir gün; sevgiliniz ona karşı davranışlarınızdan dolayı sizi eleştirecek ve bu da kendinize olan güveninizi incitecek.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

İşyerinde fırtınalı zamanlar. Yeni projeler için yıldızlar herhangi bir vaatte bulunmuyor. Erteleyip herhangi bir zarardan kaçınmak daha uygun olur. İlk dekantta doğanlar daha sabırlı olmalılar ve Aslan burcu bir iş arkadaşıyla kışkırtıcı bir duruma girmekten kaçınmalılar.

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Birçok işle ilgilenebilirsiniz. Yarım kalan işlerinizi toparlamak için planlama yapmak uygun. İletişim konularınız gündeminizi etkileyebilir. İkili ilişkilerinizde zihinsel olarak uyum içinde olmanız keyfinize keyif katacaktır. Arkadaşlarınızla beraber farklı yerlere gitmek için planlar yapabilirsiniz. Gideceğiniz yerler küçük kaçamaklar için idealdir.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Birkaç gün boyunca özel hayatınızda hassaslıklara açık olabilirsiniz. Kendinize odaklandığınız bu dönemde, partnerinizin hayatındaki olaylar da önem kazanabilir.