İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

01 Ağustos 2022 İkizler burcu yorumu

Yoğun duygular ile güne başlayacaksınız ve isteklerinizi gözden geçireceksiniz. Duygularınız dalgalansa bile bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Özellikle çevre gezilerine çıkmak ve hareketli ortamlar keyfinizi yerine getirecek. Daha önce gitmediğiniz yerlere gidebilir, farklı ortamlara girebilir ve yeni tanıştığınız kişilerden etkilenebilirsiniz. Daha iyimser ve anlayışlı olduğunuzu hissedeceksiniz. Bu arada kaygı duyduğunuz konulara daha farklı açılardan bakabilirsiniz ve iyimser bir tavır içine girebilirsiniz. Geleceğe yönelik büyük projeleriniz olabilir ve özellikle yabancılar ile işbirliği yapmaya yönelik hayalleriniz olabilir.  

İkizler burcunun bugün genel durumu

Yakın çevrenize karşı sahip olduğunuz sorumlulukların bilincinde olacağınız bir gündesiniz. Bunları çekinmeden yerine getirmeniz günün ana konusu olacaktır. Her şey hallolduktan sonra arkanıza yaslanıp bir güzel dinlenebilirsiniz.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Yakın çevrenize karşı sahip olduğunuz sorumlulukların bilincinde olacağınız bir gündesiniz. Bunları çekinmeden yerine getirmeniz günün ana konusu olacaktır. Her şey hallolduktan sonra arkanıza yaslanıp bir güzel dinlenebilirsiniz.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde maddi kaynaklarınızla ilgili sorumluluk almak durumunda kalabilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. İşten gelen paralar olabilir. Bunları kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda sabırlı olmalısınız. İşleriniz istediğiniz hızda akmayabilir. Endişe duyduğunuz konuları kontrol etmekte zorlanabilirsiniz.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Hep başkalarını düşünüyorsunuz. İradenizi kullanmalısınız. Yaptığınız iyilikler bir anda yok olabilir. Bu arada fazla açık sözlü oluşunuz sizi otoriter ve düşüncesiz gösterebilir.

İkizler Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün haberleşme ve iletişim ağı konusunda sizden daha şanslı bir burç daha yok. Görüşmeler, buluşmalar, mesajlaşma ve telefonlar beklediğiniz gibi gidecek. Sizin için önem teşkil eden konularda hızlı ve çözümleyici haberler alabilirsiniz. Yakın çevrenizle keyifli vakit geçirebilir, onların desteği ile kendinizi daha da iyi hissedebilirsiniz. Bir yolculuğa gidiyorsanız bu yolculuk sizin için çok keyifli ve faydalı olacaktır

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yakın çevre iletişiminizin hızlı akacağı, düşüncelerinizi ortaya koymaktan keyif alacağınız bir ay başlıyor. İletişimsel işlerinizde arkadaşlarınızdan farklı alternatifler gelebilir.