İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

04 Ağustos 2022 İkizler burcu yorumu

Hareketli bir gün geçireceksiniz ve hareket halinde olmak kendinizi iyi hissetmenize yardımcı oluyor. Ayrıca dolaştığınız yerlerde karşılaşacağınız kişiler bilinçaltınızı uyandırabilir ve hiç tanımadığınız halde karşınıza çıkan bazı kişiler size tanıdık gelebilir. Cemiyet hayatınızın hareketlendiği bir dönemdesiniz ve sürpriz karşılaşmalar sizi heyecanlandıracak. Bugün dikkatinizi keyif aldığınız konulara yönelteceksiniz ve teknoloji ile ilgilenen kişiler ile haberleşeceksiniz. Özellikle bilgisayar teknolojisi ve yeni keşiflere ilgi duyabilirsiniz. Bu arada bilgisayarınızı yenileyebilir veya yeni geliştirilmiş küçük aletler alabilirsiniz.

İkizler burcunun bugün genel durumu

İnsanların beklentilerine verdiğiniz önem yüksek olduğu için boş vakitlerinizde bile onların isteklerine yanıt vermek için çalışmaya devam edebilirsiniz. Görevlerinizi önemsemeniz güzel ama dinlenmek için de zaman ayırın.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

İnsanların beklentilerine verdiğiniz önem yüksek olduğu için boş vakitlerinizde bile onların isteklerine yanıt vermek için çalışmaya devam edebilirsiniz. Görevlerinizi önemsemeniz güzel ama dinlenmek için de zaman ayırın.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ev hayatınızdaki koşullar gündeminizi meşgul edebilir. Bazı değişiklikler yapmanız gerekebilir. Ailevi konularda yeni tavırlar sergilemeniz gerekebilir. Kendi düşüncelerinizi ortaya koyabilirsiniz. Yeni kararlar almak için acele etmeyin. İş hayatınızda sorumlu olduğunuz konuları düzenlemek isteyebilirsiniz. Duygusal konular sizi zorlayabilir.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Aşkta kendinizi şanssız hissedebilirsiniz fakat yakın çevrenizle iletişiminiz güçlü olacak. Duygularınız değişiyor. Duygusal karmaşa hissedebilirsiniz fakat endişelerinizi sevdiğinize yansıtmasanız iyi olacak. Özellikle bilgisine güvendiğiniz kişilerin tavsiyesini dinlemek size iyi gelecek. Yapmanız gereken şeyleri odaklanırsanız, kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

İkizler Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde aşk hayatınız, çocuklarınızla iletişiminiz ve finansal konularda problemlerle karşılaşabilir, iletişim hataları yaşayabilirsiniz 17.00’dan sonraki zaman diliminde duygularınızın ve ruhsal gücünüzün yükseleceği, enerjinizi istediğiniz konuya ve hedefe yönlendirebileceğiniz, kendiniz için niyetlerde bulunmanız gereken ve ilişkilerde yüksek tepkilerden kaçınarak ılımlı davranmanızın faydalı olacağı bir zaman diliminde olacaksınız.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yakın çevre işleriniz ve ilişkileriniz gündeminizde olacak. Aşk hayatınızda ciddi bir şekilde ve sorumluluklarınızı bilerek atacağınız adımlar, eğlence hayatınızı biraz kısıtlayabilir.