İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

23 Ekim 2022 İkizler burcu yorumu

Bugün kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. En azından içinizden yükselen şiddetli duygular azalacak ve olayları bir kez daha gözden geçireceksiniz. Daha anlayışlı ve olumlu bir açıdan değerlendirebilirsiniz. Büyük bir değişim ve dönüşüm içinde bulunduğunuzu düşünebilirsiniz ve bu düşünce rahatlamanıza yardımcı olabilir. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkileri gözden geçirebilirsiniz ve parasal konulara yönelik hırslı bir tavır içinde olabilirsiniz. Kendinizi ve sevdiklerinizi zorlamaktan kaçının. Şimdilik olayların gelişmesini izleyin. Aslında dostlarınız sizi destekliyor.

İkizler burcunun bugün genel durumu

İnsanlar sizin istediğinizden daha uzun sürede hareke geçiyor, bu yüzden kafanız karışabilir ve hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Sevgilinizin kötü ruh halinin sizi etkilemesine izin vermeyin ve durumu rahatlatmaya çalışın.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

İşler pürüzsüz yürüyor. En iyi yanı da iş arkadaşlarınız ve serbest hizmet sağlayıcılarla kurduğunuz ilişkiler. Yükseleni Boğa burcu olanlar biraz asabi olacak ve iş arkadaşları ve ortaklarıyla anlaşmazlıklar yaşama riskine girecekler. Yıldızlar sakin olmanızı tavsiye ediyor!

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde gelecek beklentilerinizle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Sosyal konularla ilgileneceğiniz zamanlar olabilir. Arkadaşlarınızla buluşmak size iyi gelecektir. Bazı konularda farkındalık içinde olabilirsiniz. Düşüncelerinizin olgunlaşması için kendinize zaman vermelisiniz. Akşam saatlerinizi daha hareketli geçirmek isteyebilirsiniz.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün yeni deneyimler söz konusu olabilir. Olaylar hızlı gelişecek. Geçmişte uygun gördüğünüz ancak güne uymayan konularda ani değişiklikler olası. Gün boyu neşe ve öfke birbirine evrilerek ilerleyecektir. Denge arayışları sonuç vermeyebilir.