İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

08 Kasım 2022 İkizler burcu yorumu

Duygusal ve alıngan olacağınız bir gün. Karşılaştığınız bazı olaylar hayal gücünüzü harekete geçirecek fakat bugün dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız. Karşılaştığınız olaylara hemen tepki göstermeyin. Aslında dışarda olmak ve sevdiğiniz konular ile ilgilenmek keyfinizi yerine getirecek. Bugün eski dostlarınız ile karşılaşabilir ve birlikte geçmiş günleri konuşarak keyifli vakit geçirebilirsiniz. Sürprizler ve heyecan verici aşklar ilginizi çekiyor. Bu arada aceleci davranmayın ve harcamalarınıza özen gösterin.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Sonunda yıldızların olumlu konumları yatırım ve alımlar konusunda size destek olacak. Partnerinizin taleplerine karşı duyarsız kalmaya daha fazla devam edemezsiniz; er ya da geç partnerinizin dırdırına maruz kalacaksınız.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Bugün bazı beklenmedik harcamalar olabilir. Paranızı kurnazca idare edin. Tahminlerde muhtemel bir sözleşme feshi de görünüyor. Kendi işlerinde çalışanlar aksaklıklarla karşılaşabilir, diğerleriyle iletişimde zorluk yaşayabilir ve acil görevleri yerine getirmek için kendilerini çok yorun hissedebilirler.

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çalışma şartlarınızla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. İş hayatınızdaki olaylara daha duygusal yaklaşacağınız zamanlar var. Plan ve programınızı yaparken özen göstermelisiniz. İş arkadaşlarınıza karşı ani tepkiler vermemeye dikkat edin. Tehlikeli durumlara karşı sağduyulu olmalısınız. Akışta kalmaya çalışın.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Gün boyu rutinlerde ön göremediğiniz hatalar oluşabilir. Gün gergin başlarsa öyle devam eder. Sınırlı alanda iş yapmaya çalışmak, yersiz kurallar sizi yorabilir. Dengenizi korumak için kısa molalar iyi gelir. Sinirsel gerginliğe bağlı sağlık sorunları yaşanabilir.