İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

26 Kasım 2022 İkizler burcu yorumu

Güne keyifli başlayacak ve farklı konular ile ilgileneceksiniz. Kendinizi özgürleştirecek işler ve yaratıcı kişilere ilgi duyabilirsiniz. Kendinizi yenilemek ve değişiminizi gerçekleştirmek pek kolay olmasa bile burçlar kuşağının değişimi en rahat karşılayan burcu olduğunuz için şanslısınız ve değişen olaylar karşısında siz de kendinizi değişip dönüştürebilirsiniz. Bu arada hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının ve bütçenizi dikkatli yapın. Ayrıca yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklar almasanız iyi olacak. Kendinizi ve çevrenizi ve özellikle güçlü kişileri zorlamaktan kaçınmalısınız.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Çok olumlu bir döneme giriyorsunuz, özellikle de kendi işinizin sahibiyseniz. İçinizi dökmeye hiç yanaşmayacaksınız ve bu dönem sergilediğiniz dolmuş ve içine kapanık tavrınız bazı anlaşmazlıklara yol açabilecek.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

İşyerinde fırtınalı zamanlar. Yeni projeler için yıldızlar herhangi bir vaatte bulunmuyor. Erteleyip herhangi bir zarardan kaçınmak daha uygun olur. İlk dekantta doğanlar daha sabırlı olmalılar ve Aslan burcu bir iş arkadaşıyla kışkırtıcı bir duruma girmekten kaçınmalılar.

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün Yengeç burcuna ilerleyen Ay, kişisel harcamalarınızı öne çıkarmakta. Bugün alışveriş yapacaksınız daha duygusal davranabilirsiniz.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Uyum kabiliyeti gelişkin İkizler, gün boyu aile arasında maddi konularla meşgul olabilirsiniz. Geçmişten gelen eksikler, ertelenmiş işler gündem olurken, otorite ile sorun yaşayabilirsiniz.