İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

01 Şubat 2023 İkizler burcu yorumu

Hareketli ve keyifli bir gün geçireceksiniz. Daha önce başlattığınız işler ile ilgili yeni projeler yapabilirsiniz. Beklediğiniz haberleri alabilirsiniz ve hemen harekete geçmek isteyebilirsiniz. Sanatsal faaliyetlerde bulunmaktan ve sanatçılar ile birlikte olmaktan keyif alacaksınız. Yapıcı ve enerjisi yüksek kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve birlikte çeşitli organizasyonlar yapabilirsiniz. Ekip çalışmalarında başarılı olacağınız bir dönemdesiniz. Bu arada kardeşleriniz ve yakın çevreniz ile iletişiminiz güçlü olacak. Sizden yardım isteyenler ile ilgilenebilirsiniz ve ayrıca siz de beklediğiniz desteği alabilirsiniz.
 

İkizler burcunun bugün genel durumu

Uzaklarda gerçekleşen olayların etkilerinin nasıl hızla size geldiğini görüp şaşırabilirsiniz. Güzel gelişmeler, sizinle de alakalı olduklarından, bazı hayallere kapılmanıza da neden olabilir. İlk önce her şeyin netleşmesini bekleyin.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Haftaya yaymış olduğunuz rutin işlerinizi, önümüzdeki günler için yapılan önemli bir program nedeniyle bugün halletmek zorunda kalabilirsiniz. Hızlı çalışıp tüm işlerinizi bitirin, ileriki günlerde zamana sıkışmayın.

İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Önümüzdeki 10 gün içinde, ?keşke?ler ya da dilenmemiş özürler aklınızı kurcalayabilir. Yakın çevre (kardeş, komşu, teyze, hala, akrabalar vb) ilişkilerinizde zorlanmalar yaşanabilir. 5 Şubat ve devamındaki birkaç gün ise gelecek planları yapabilirsiniz.

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün parasal alanda, harcamalarınızda biraz daha akılcı ve dengeli olmaya bakın. Aceleci davranmak yüzünden gereksiz yere zarara uğramamaya çalışın.

İkizler Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Ay burcunuzda ilerlerken, duygusal ve sevecen yönlerinizi ortaya çıkarıyor. Evlik ve beraberliklerinizle ilgili konulara yumuşak ve saygılı yaklaşmak niyetindesiniz. Bugün, çevrenizle ilgili bir takım sorunlarda sizin görüşlerinizi almak isteyecekler. Her zamanki gibi uzlaştırıcı davranarak, kişiliğinizi ortaya koyacaksınız.

İkizler Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bir sosyal ortamda tahmin ettiğinizden fazla gider söz konusu olabilir. Harcamalar tek taraflı olursa herkesi yoracak. O nedenle paylaşmak ve adil davranmak sizin de yararınıza olacak. Gerekmeyen şeyler için dolduruşa gelmeyin.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.