İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

24 Şubat 2023 İkizler burcu yorumu

Aldığınız bir öğüdü iyi değerlendirmeniz, bugünleri daha sıkıntısız geçirmenizi sağlıyor. İyi dostlarınız var. Bunu bu konudaki seçiciliğiniz kadar, dostluk ilişkilerindeki vericiliğinize, dostluğa bağlılığınıza borçlusunuz. Yakın bir zaman içinde bir yolculuğunuz olabilir. Bunun ne tür bir yolculuk olacağı belli olmasa da, sevineceğiniz bir yolculuk olacağı kesin görünüyor.

Aşk:

Birbirinize fazla uzak karakterler olduğunuzu düşünenleri ciddiye almalısınız. Bugünlerde etkilenip kurmayı düşündüğünüz ilişki sizi biraz yoracak gibi görünüyor.

İş:

Düzeltmek istediklerinizi, gerginliğin üzerine gergin bir tavırla giderek düzeltemeyeceksiniz. Daha akılcı davranmak zorundasınız. Sakin, soğukkanlı davranarak sonuca ulaşmak daha mümkün olabilir.

Para:

Deneyimlerinle bazı ihtimallere hazırlıklı oluşunuz, sorun yaşamanızı engelliyor. Çoktandır ödenmesi gereken bir alacağınızı muhtemelen bugün de boşuna bekleyeceksiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bugünlerde bir ilişkinizde bazı pişmanlıklar söz konusu olabilir. Kendinizi genellikle haklı buluyorsunuz. Bu da kolay hata yapmanıza yol açıyor.

İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Doğru alanda ilerlediğinizin hala farkına varmamış olamazsınız. Kafanızdaki şüpheleri veya endişeleri bir kenara bırakın. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Venüs ve Satürn arasında oluşan olumlu açı, önümüzdeki üç gün için, ilişkilerimizde veya maddi durumumuzda daha sağlıklı ve mantıklı adımlar atmamız ya da daha akılcı düşünmemiz ve planlama yapmamız için destekleyici olacaktır. Ancak, sabah saatlerinde aşırılıklardan kaçınmalıyız (çok yeme, çok konuşma, abartma, ukalalık, çok harcama, sıvı alımını abartma v.b). ?

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yoğunlaşabilirsiniz. Geleceğe dair niyetlerinizi ortaya koymak size iyi gelecektir. Bedeninize ait konular gündeminizi etkileyebilir. İmaj değişikliği yapabilirsiniz. Sabah saatlerinde beslenmenize dikkat etmenizde fayda var. İlerleyen saatlerde birikmiş işlerinizi toparlayabilmeniz için fırsatlarınız olacak.

İkizler Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Kendinize özgüveniniz o kadar tam ki, hiçbir konuda hata kabul etmek istemiyorsunuz.. Sizden çok şey bekleniyor. Her işe yetişmeniz mümkün değil. Üstelik ailenize de zaman ayırmalısınız. Her zaman ki dengeli davranışlarınızla olaylara bir çözüm bulacağınızdan eminiz. Yeni dostlar her konuda size yardımcı olacaklar.

İkizler Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bugün mümkün olduğu kadar izolasyona ihtiyacınız var. Bazı kaygılarınız dönem dönem su yüzüne çıkıyor. Korkup geri adım atmak yerine nasıl baş edeceğinize bakın. Bunun için de biraz tek başına kalıp güç toplamak iyi gelebilir.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.