İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

25 Şubat 2023 İkizler burcu yorumu

Uzun zamandır görüşmediğiniz bir dostunuz sizi arayabilir ve çözmekte zorlandığınız bir problemi çözmenizde imdadınıza yetişebilir. Size ulaşan bütün mesajları değerlendirmenizde yarar var. Bugün ektiklerinizi biçebileceğiniz bir gün. Bu anlamda genellikle hayal kırıklığı yaşamanıza karşın, bu defa dostluğunuz ve vefalılığınızın karşılığını göreceksiniz.

Aşk:

Zaman zaman haksızlığa uğradığınızı düşünüyorsunuz. Bugün yine böyle hissedebilirsiniz. Yine de sevginizi esirgemeyeceğiniz bir gün. Sevginizi belli etmekten hiç kaçınmıyorsunuz.

İş:

Bugün her şeye rağmen kendinizi iyi hissedecek ve verimli bir gün geçireceksiniz. İşinizdeki son gelişmeler sizi olduğu kadar çevrenizdekileri de sevindiriyor.

Para:

Bugün iyi bir haber alabilirsiniz. Geçici bir çözüm sizi rahatlatacak. İki yakanız bir araya gelmiyor. Bir açığı kapatırken, başka bir yerden yeni bir açık veriyorsunuz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bugün har anlamda umutlar ve sevinçler yaşayabileceğiniz bir gün. Yeterince değerlendirmeyi bilmelisiniz.

İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Hayatınızı sürdürmenizi veya daha fazla ya da daha rahat kazanmanızı sağlayacak iş modelleri üzerine çok sayıda fikriniz olabilir. Aralarından bazıları gerçekten takdiri hak ediyor olabilir, şans tanımalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Oldukça yoğun ve iniş çıkışlı bir gündeyiz. Ay?ın Satürn, Güneş ve Neptün?le olumsuz, Mars ve Venüs?le olumlu açıları mevcut. Öğle sonrası ve akşam saatlerinde, isteksiz, kararsız, engellenmiş veya baskı altında hissedebiliriz ya da yanıltıcı ve belirsizlik içeren etkiler ne yöne ilerleyeceğimizi bilemememize neden olabilir zaman zaman. Özellikle akşam saatleri ve 15.00 civarı gerilime açık saatler olabilir. Sakinliğimizi korumamız durumunda ise, Mars?ın olumlu etkisini işlerimizi tamamlamak için kullanabiliriz. Hafta başında ele aldığım olumsuz gökyüzü görünümü de bugün etkisini hissettirebilir. ?

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde çift durumlarla karşılaşabilirsiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konularla ilgilenebilirsiniz. İlerleyen zamanlarda ailenize ait konular daha çok gündeme gelebilir. İçinize dönmek isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla vakit geçirmek size iyi gelebilir. Keyif aldığınız konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Yeni başlangıçlar adım atabilirsiniz.

İkizler Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Merkür Kova'da geri gitmeye devam ediyor. Size değersiz görünen bazı şeyler, başkaları için önemli olabilir. Onlarla aranızda iletişim sorunu yaşamaktan kaçınmalısınız. Aranıza mesafe koymalı fakat iyi niyetli olmaya devam etmelisiniz. Çekişmeli ilişkiler size göre değil. Çevrenize daha anlayışlı olmayı denemelisiniz. Sonuç lehinize gelişecek

İkizler Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Çevrenizdeki insanların sizi herhangi bir konuda özellikle ikili ilişkileriniz ile alakalı olarak dolduruşa getirmesine müsaade etmeyin. Ne kadar anlayışlı ve esnek olabilirseniz o derecede iyi yürüteceksiniz ilişkinizi.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.