İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

09 April 2023 İkizler burcu yorumu

Şansla ilgili düşünceleriniz, bazı kabullenmelerden kaçış gibi. Sizi şansınıza küstüren olayların, şansla doğrudan alakalı olduklarından biraz kuşkuya düşmelisiniz. Dün geceyi iyi dinlenerek geçirdiğiniz için, bugüne çok enerjik başlayacaksınız. İş yaşamanız da, özel yaşamınız da oldukça hareketli. Enerjiniz çevrenizdekileri de olumlu etkileyecek.

Aşk:

Yeni bir ilişki için pek çok aday olmasına karşın, karar vermek için acele etmiyorsunuz. Bir arkadaşınızın iş çevresinden, size bazı mesajlar gelebilir, buna hazırlıklı olmalısınız.

İş:

Bir işle ilgili büyük beklentileriniz var. Bugün sevdiğiniz bir arkadaşınızı bu projenize dahil etmeye çalışacaksınız. Genel anlamda bazı zorluklar yaşıyorsunuz, ama gelecek günler parlak gözüküyor.

Para:

Uzun zamandır kenarda tuttuğunuz küçük birikiminizi değerlendirmek konusunda bazı endişeleriniz var. Bugün bir konuda fikri destek alacağınız bazı kişilerle bir araya gelebilirsiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Son günlerde kendi kendinizle çok meşgul olduğunuz için çevrenizde olup bitenleri göremeyebiliyorsunuz. Sizi de ilgilendiren bazı konulara müdahale etmeniz gerekebilir.

İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

İş birliklerinizi, soysa çevrenizi veya iletişim ağınızda bulunan kişilerle ilişkilerinizi geliştirebileceğiniz bir süreçtesiniz. Seyahat ederken veya kısa yolculuklar esnasında etrafınıza dikkatle bakmanızda fayda var. Zira, size yararı dokunacak kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yay burcundaki Ay?ın olumlu açıları akışkan bir günde olduğumuza işaret ediyor. Elimizdeki olanakları doğru şekilde değerlendirebilir, olumlu görüşmeler yapabilir, kendimizi daha rahat hissedebiliriz. ?

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Karşınızdaki kişilerle uyum içinde olmak isteyeceğiniz zamanlar var. Eşinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Sizi uğraştıran konulara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Yeniliklere açık bir gündesiniz. Akşam saatlerinde dostlarınızla planlar yapabilirsiniz. Kendinizi geliştirmek için eğitsel konulara ilgi duyabilirsiniz.

İkizler Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Ay, karşıt burcunuzda ilerliyor. Duygusal romantik ve her an gözyaşı dökmeye hazırsınız. Duygusal konularla ilgili karışık düşünceler içindesiniz. Karşı tarafın sizi yanlış anlamasından korkuyorsunuz. Siz zor işleri sevdiğiniz için, sorunlu konuları seçiyorsunuz. Maddi konularda sınırlarınızı zorlayarak harekete geçmeniz işe yarayacak.

İkizler Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Eşinizle aranızdaki bağın kuvvetleneceği ve varlığı için şükredeceğiniz bir gün. Yanında olduğunuzu bilmeye ihtiyacı var. Bir sebeple fikrinizi ve vaatlerinizi almak istiyor. Güven vermeniz, karşılığında da almanız çok önemli.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.