İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

13 April 2023 İkizler burcu yorumu

Aranızın açık olduğu biri, önümüzdeki günlerde size başka bir nedenle yaklaşmak isteyecek. Bundan yararlanıp ilişkiyi biraz da olsa düzeltmeniz mümkün olabilir. Bir rastlantı sonucu bugün yaşamınıza girecek yeni insanların, çok anlam yüklemiş olduğunuz bazı eski arkadaşlıklarınızdan daha tatmin edici olduklarını göreceksiniz.

Aşk:

İkinizin de önemsediği özgürlük duygusu, birçok ilişkide olduğu kadar zedeleyici değil. Birbirinizi zorlamadığınız ve zaman, zaman birbirinizden ayrı sosyallikler yaşayabildiğiniz için ilk günkü heyecanınız sürüyor.

İş:

İşlere odaklanmanız gerginliğinizi azaltabilir. Daha ölçülü ve uygarca bir iş ilişkisi kurma çabanızdan sonuç alamıyorsunuz. Bu şekilde bir süre katlanmak zorunda kalacağa benziyorsunuz.

Para:

Bugünlerde içinizde bir savurganlık arzusu var. Ama sıkıntılı günler kapınızı çalabilir. İyi vakit geçirmek istemenizin yanı sıra cömertliğinizi kanıtlama çabası içinde gibisiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Kimi uyarılardan etkilenmemekle iyi yapıyorsunuz. Doğru yoldasınız. Zamana bıraktığınız bazı çözümsüzlükleriniz, ilerde epeyce aşınmış olarak karşınıza çıkacak.

İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı planlara angaje olma konusunda çok istekli olmanıza rağmen, önümüzdeki birkaç gün içinde yüzünü gösterebilecek yeni seçenek veya fırsatları beklemeden harekete geçmemenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Oğlak burcundaki Ay?ın olumlu açıları günün rahat akışını ve belli işlerde ilerleme şansını arttırıyor. Ancak, verimli geçen gün, akşam saatlerinden itibaren daha gergin ya da güç koşulları destekleyen bir hal alabilir. Ani tepkiler vermekten, ani hareketlerden, tartışmaları ortamlardan uzak durmakta fayda vardır. Ufak tefek sakarlıklara ve kazalara karşı tedbir almak gerekebilir. Bugün İkizler burcuna geçen Venüs, 9 Mayıs?a kadar, aşk hayatımıza duygularımızdan çok, mantığımızın yön vereceği, ilişkilere daha yüzeysel yaklaşacağımız ve entelektüel anlamda bizi doyurmayan ilişkilere ilgimizi yitireceğimiz renkli ilişkilerin gündeme gelebileceği bir sürece işaret ediyor. ?

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Duygularınızı tam olarak ifade etmeniz kolay olmasa da, ilişkilerinizi daha iyi hale getirebilecek fırsatlar içindesiniz.

İkizler Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Kendinize özgün davranışlarınızı sergilerken, hiç kimseyi etkilemeyi düşünmüyorsunuz. Olaylara iyi niyetli yaklaşımlarınızın farklı algılanması, sizi üzebilir. Karşıt evinizde ilerleyen Merkür, ilişkinizde fikirsel birlikteliğin çok önemli olacağını vurguluyor. Beğendiğiniz konularda kendinizi daha da mükemmel yetiştirmek isteyeceksiniz.

İkizler Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Mesleki konulardaki belirsiz olan şeyler, önünüzü göremediğiniz iş planları canınızı sıkıyor. Konuşmak, cevaplar aramak ve netlik sağlamak adına heyecanınızı bir miktar bastırın. İstediğiniz cevaplar bugünlerde gelmeyebilir.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.