İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

14 April 2023 İkizler burcu yorumu

Akşam saatlerinde güzel haberler alacaksınız, hareketli bir geceye hazırlıklı olun. Arkadaş ilişkilerinizdeki bir hoşluk, direk sizinle ilgili olmasa da, bugünlerde sizi de mutlu edecek. Uzak bir yakınınız olmasına karşın, çok sevdiğiniz birinin karmaşık sağlık sorunları sizi üzüyor. Bu konuda yeterince duyarlı bulmadığınız biriyle problem yaşayabilirsiniz.

Aşk:

Kararlılığınızı bu kadar bilinçli şekilde, inanarak uygulamanız karşı tarafa biraz sürpriz gelmiş gibi. Yaşanan her şeyi bir anda unutmuş değilseniz de, verdiğiniz izlenim bu.

İş:

İşyerinizde, yakında toplu bir hareketlilik söz konusu. Bu hareketlilik içinde karlı görünüyorsunuz. İnsan ilişkilerinde bazı geçimsizlikler var. Bu sürtüşmelerin doğrudan içinde görünmekten çekiniyorsunuz.

Para:

Kenara para koymaya başlamanız, bazı zevklerinizden vazgeçmenizi gerektirmiş olsa da, önünüzdeki günlerde tedbirli olmanın yararını göreceksiniz. Para konusunda çekingen olduğunuz biri, sizi yakında şaşırtabilir.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bazı arkadaş ilişkilerinizde beklenildiği kadar vefalı davranmadığınız düşünülüyor. Sizden duyarlılık beklenen konularda harekete geçmelisiniz.

İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Eski yöntemlerin veya alışılmış yolların eskisi gibi işe yaramadığını fark edebilirsiniz. Dolayısıyla, yeni yöntemler geliştirmeli veya olaylara yeni bakış açılarından bakmalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sıra dışı veya insanlık yararına fikirlerimizin ön plana çıkabileceği, sosyalleşme arzumuzun artacağı bir gündeyiz. Kova burcundaki Ay?ın Mars ve Jüpiter?le olumsuz açıları ufak tefek gerilimlere, inanç ya da ideolojilerle ilgili fikir çatışmalarına veya ?? ben bilirim ve ben en iyisiyim?? tarzı eğilimlere neden olsa da, akşam saatlerinde sıra dışı sayılabilecek ufak tefek hoş gelişme hoşumuza gidebilir. ?

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yeni şeyler denemek isteyeceğiniz bir gündesiniz. Yaratıcılığınızı sergileyeceğiniz konulara yönelebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Kişisel harcamalarınızda artış olabilir. Öğlen saatlerinde ikili ilişkilerinizde inatlaşmamaya çalışın. İlerleyen zamanlarda ise beklentileriniz artabilir.

İkizler Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün, kombinasyon işlerinizi ön plana çıkaracak ve olayları her türlü şekilde irdeleme şansını yakalayacaksınız. Durum değerlendirmesi yaparken, mantıksal yönünüz ağır basıyor. Bulunduğunuz şartları benimseme konusunda tereddütleriniz var ve içsel savaşlarınızı sizi rahatsız edecek boyutlara gelmesine izin vermemelisiniz.

İkizler Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bugün duyduklarınıza hemen kanıp acele tarafından kararlar vermek zarar verebilir. Biraz düşünme payı bırakın anlatılanlara. Başkaları hakkında verilen bilgilere ise acaba beni ilgilendiriyor mu diye bakın. Hemen yorum yapmayın.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.