İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

16 April 2023 İkizler burcu yorumu

Bir akraba ilişkinizde size yakınlaşma isteğine soğuk duracaksınız. Önümüzdeki günlerde sıkı bir pazarlığın içinde olabilirsiniz. Bu pazarlık, alıp almamakta kararsız kaldığınız bir malla ilgili. Kendinizi özenle korumaya çalıştığınız bir problem, sizin bilginiz dışında besleniyor. Sizin bu konuyla alakalı, elinizi bağlayan birtakım bağlarınız var.

Aşk:

Sabırlı olmanız halinde düşünceleriniz değişebilir. Size göre birtakım koşulların aşkın önünü kesebilmesi olanaksız. Ama yine de problem vadeden bir aşkı yaşayabileceğinizden kuşkulusunuz.

İş:

Yeni tanışmalarda ilginç fırsatlar var. Bugünlerde birtakım işler size pek gerekli değilmiş gibi gelebilir. Bu isteksizliğinizi ortadan kaldırabilmeniz niyetiyle iş gezileriniz olabilir.

Para:

Gelirinizden şikayetiniz yok. Akılcı tutumunuzla para durumunuzu dengeliyorsunuz. Önünüzde büyük bir ödeme var. Bunun hazırlığını daha tamamlayamadığınız için, biraz paniktesiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bugünlerde her zamankinden daha çok kararlı olmaya çalışmalısınız. Tedirgin, kararsız bir görüntü vereceğiniz bir görüşmede avantajlarınızı kaybedebilirsiniz.

İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Fikir çatışmaları söz konusu olabilir veya anlaşılmadığınızı düşünebilirsiniz, arkadaşlarınızın sırları veya davranışları rahatsızlık yaratabilir. Ancak, akıllı fikirleriniz var ve bu fikirleri hayata geçirmesi gereken sizsiniz. Dolayısıyla, başkalarını beklemek yerine inisiyatif kullanmalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Tam da Venüs ve Satürn arasında olumsuz görünüm belirmişken aynı zamanda oluşacak Venüs Satürn dik açısı ilişkilerde uzlaşmayı daha da zorlaştırabilir. Sevmenin ve sevilmenin bazı bedellere mal olabileceği günlerdeyiz. Hassas ortamlar veya alıngan kişiler söz konusu olabilir. Önümüzdeki haftaya kadar, ilişkilerde veya iş birliklerinde uyumsuzluklar, yetersizlikler veya tatminsizlikler ön plana çıkabilir. Akşam saatlerinden sabaha kadar olan süreçte huzursuzluk yaşadıysanız nedeni budur ve de eğer bazı konularda rahatsızlık duyuyorsanız bu hafta sıkıntıları dile getirmek doğru olmayacaktır bilmekte fayda var. ?

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ailede gizli kalmış konular gündeme gelebilir. Geçmişe yönelik konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Güven aradığınız durumlara çekilebilirsiniz. İlişkilerinizde daha fazla sorumluluk almanız gerekebilir. Finansal haberler alacağınız zamanlar var. Elinizde olmayan nedenlerden ortaya çıkan konular yüzünden kontrol kaybı yaşamayın.

İkizler Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Yönetici gezegeniniz Merkür'ün etkisiyle, derin düşünerek, köklü çözümler üretme yolundasınız. Siz her alanda kendinizi yenilemek istediğiniz için, sürekli araştırma içindesiniz. Bugün, yanınızda çalıştığınız kişilerin sizinle paylaşmak isteyeceği fikirleri olabilir fakat siz, her zaman olduğu gibi kendi yolunuzdan taviz vermek istemiyorsunuz.

İkizler Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Yaptıklarınızdan ve karşılığında aldığınız takdirden tatmin olamayabilirsiniz bugün. Daha fazlasını amaçlıyorsanız o zaman ortaya daha fazlasını koymanız gerekiyor. Gelmedi dediğiniz şeyi siz sundunuz mu diye sorgulamalısınız.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.