İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

18 April 2023 İkizler burcu yorumu

Olumsuz tepkiler alabileceğiniz birtakım gelişmeler içindesiniz. Bu gelişmelerden kendinizi sıyırmanız gerekiyor. Gecikmiş kararlar sizi bazı risklere sokabilir. Özel ve önemli konularda yapmak istediğiniz girişimler için gerekli fırsatları yakalayabileceğiniz bir gün. İletişim yeteneğiniz bugün size bu konularda beklemediğiniz mesafeler kaydettirebilir.

Aşk:

Kafa karışıklığınızı yok edebileceğiniz yanıtları sadece partnerinizden alabileceksiniz. Bugünlerdeki yenilikçi söylemleriniz, bazı kuşkucu yorumları da beraberinde getiriyor.

İş:

Yapacağınız bazı düzenlemeler ve bunun yanında biraz daha tempo, her şeyi kısa zamanda yoluna koyacak. İşlerinizdeki sallantılar geçici. Panik yapmanız hiç gerekmiyor.

Para:

Bir alacağınızı tahsil etmek için çok uğraşıyorsunuz. Ama bu ilişkideki beklenmedik gelişmeler işi daha da zora sokabilir. Sert çelişkiler ciddi bir para kaynağınızı ortadan kaldırabilir.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bugünlerde hiç hazır olmadığınız yükümlülükler üstlenmek durumunda kalabilirsiniz.

İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bugünlerde bazı kişileri bazı konularda doğru şeyleri yapmaya ikna etmek ya da sağlıklı ve doğru olanı göstermek sizin açınızdan sıkıntı yaratabilir. Mümkünse, öneri veya tavsiyelerinizi başka bir zamana ertelemenizde fayda var.

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sosyal konularda, arkadaşlıklarda hareketli bir gündesiniz. Beklenmedik durumlar da yaşanabilir.

İkizler Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

İkizler Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Sizi yeni bir arkadaş grubunun içine çekiyor içinde bulunduğunuz şartlar. İnsanlarla bir arada olup sosyal hayatın içinde yer almak faydalı. Ancak faydave zararın kimden geleceğini analiz edin. Kalabalıklar bunu gizleyebilir.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.