İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

20 April 2023 İkizler burcu yorumu

Akraba çevrenizde epeyce bir zamandır süregelen küçük bir sorun, herkesin soruna yanlış bir tutumla yaklaşması sonucu büyük bir dert haline gelebilir. Bu sorunu bir süre daha yaşayacaksınız. Yakın çevreniz, son zamanlardaki değişiminizi ilgiyle izliyor. Yaşadığınız coşkuyla ilgili gizli, içe dönük tavrınız, arkadaş çevrenizde merak konusu.

Aşk:

Duygularınızı açığa çıkarmama kararlılığınız, daha çözümcü yöntemler edinmenizi engellememeli. Israrcı davranışlarınızla amacınızdan uzaklaşıyorsunuz. Etkilendiğiniz kişi yeniden düşünmek istiyor olabilir.

İş:

Zamanlama hatası, sunduğunuz projeye istediğiniz ilginin duyulmasını önlüyor. Özgün bulduğunuz düşüncenizi tartışma masasına yatırabilmeniz için çok iyi bir fırsat yaratmanız gerekiyor.

Para:

Harcamaları daha da azaltmalısınız. Sıkıntı çektiğiniz nedenleri, kaçınılmaz ihtiyaçların bedeli olarak tanımlamanız sizi zora sokuyor. Problemli bir para meseleniz yakında çözüme kavuşacak.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Üstlendiğiniz bir yükümlülüğün size artık ağır geldiği şeklindeki düşünceniz size puan kaybettirecek.

İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bugünlerde bazı kişileri bazı konularda doğru şeyleri yapmaya ikna etmek ya da sağlıklı ve doğru olanı göstermek sizin açınızdan sıkıntı yaratabilir. Mümkünse, öneri veya tavsiyelerinizi başka bir zamana ertelemenizde fayda var.

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kendinize dönmeniz ve sessiz kalmak için güzel nedenler var. Hassasiyetlerinizi abartmamalısınız.

İkizler Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

İkizler Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Zihninizi çok fazla yoracak aktivitelerden kaçının bugün. Harekete geçmekten çok ileride yapacağınız hareket planlarını yapmaya ihtiyacınız var. İzole kaldığınız durumlarda çok daha üretken ve iş bitirici olacaksınız.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.