İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

22 May 2023 İkizler burcu yorumu

Pek çok kişiyi ilgilendiren bir tartışmanın merkezine sizi koyabilir, sorunu sizin çözmenizi isteyebilirler. Objektif ve kararlı özelliğinizle bu zor durumun üstesinden geleceksiniz. Bir yakınınızın iş sorunuyla ilgili iyi haberler alabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki bazı başarıların hak edilmemiş olduğu şeklindeki yargılarınız, size bu anlamda yalnızlıklar yaşatabilir.

Aşk:

Sizden mesaj bekliyor gibi. Siz ise biraz daha emin olmak istiyor gibisiniz. Duygularını belli etmekten kaçınıyor ama size olan yakınlığını gören herkes anlıyor. Bugün size olan ilgisini iyice açığa çıkartabilir.

İş:

Onaylamadığınız bir konunun sonuçlarından en çok yarar görecek olan siz olacaksınız. İşyerinde uygulanacağı söylenen bir değişiklik sizi ürkütüyor, bu nedenle gizli bir muhalefet içinde görünüyorsunuz.

Para:

Size verilmesi gereken bir paranın gecikmesi söz konusu olabilir. Paranın geleceği yerde ciddi sıkıntılar gözleniyor. Para sıkışıklığınız birçok nedene bağlı. Gerçekçi bir çözüm sıralaması işe yarayabilir.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bugün bazı davranışlarınızı dengelemeniz gerekebilir. Arkadaşınızın beğenmediğiniz özelliğiyle çok uğraşıyorsunuz. Bugün tepkimeci davranabilir.

İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

İkili ilişkilerde gerilime açık günlerdesiniz. Suçlamalar, şikayetler veya eleştiriler söz konusu olabilir. Üzerinize gelen kişilere aynı hızla cevap vermeniz olayların büyümesine neden olabilir.

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Elinizde olmayan nedenlerden ötürü ikili ilişkilerinizde baskı altında kalabilirsiniz. Duygusal yaralanmalara karşı dikkatli olmalısınız. Bilemediğiniz nedenlerden ötürü içsel süreçler yaşayacağınız zamanlar olabilir. Kabullenme içine girebilirsiniz. İş hayatınızda engellendiğinizi hissedebilirsiniz. Bugün rutin işlere odaklanmak sizin için iyi olacaktır.

İkizler Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Burcunuzda geri gitmeye başlayan Merkür sizi olumsuz engellememeli. Bulunduğunuz şartları değiştirmek yerine çevresel alışkanlıklara uyum göstermelisiniz. Verilen sözlerin yerine getirilmemesi konusunda oldukça titiz davranacaksınız. Yaratıcılığınızın ön planda olması sizi bir adım daha öne taşıyor. Düzeninizi bozan, eğlencelerden uzak kalmalısınız.

İkizler Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.