Koç

Koç burcu yorum arşivi

02 Aralık 2022 Koç burcu yorumu

Bugün duygusal ve alıngan olabilirsiniz. Güne yoğun duygularla başlayacak ve günün ilerleyen saatlerinde kendinizi dayanılmaz hissedeceksiniz. Aslında derinden etkileyici kişilerin ve olayların etkisinde kalabilir ve kendinizi yenilemek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Saygı duyduğunuz kişilerle ilgili duygularınız değişebilir. Ancak saygıda kusur etmeseniz iyi olacak. Bugün duygularınızı kendinize saklamak için gayret göstermelisiniz. Farklı çevreler ve değişik ortamlar ilginizi çekecek. Bu arada sizin alıştığınız ve bildiğiniz yöntemlerden daha farklı uygulamalar yapanlar ile karşılaşabilirsiniz. Yaşam tarzı ve hayata bakış açısı farklı kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz. Fakat duygularınızı denetlemeniz pek kolay değil...

Koç burcunun bugün genel durumu

Bu geçiş dönemiyle ilgili çok endişelenmeyin. Hayatın inişlerini ve çıkışlarını kabul etmeyi öğrenerek, tedbirli davranın. Bir girişimde bulunup, bir arkadaşınız kanalıyla tanıştığınız etkileyici bir kişiyle birlikte olacaksınız.

Koç Burcu Kariyer Durumu

Kurnazca yatırımlar yapmanın tam zamanı. Hep hayalini kurduğunuz geleceğin temellerini atmanın zamanı geldi. Yıldızlar üçüncü dekantta doğanların saldırganlıklarını nüfuzlu birini sinirlendirebilecekleri için biraz frenlemelerini tavsiye ediyor. Diplomatik olun!

Koç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Günün ilk yarısında Ay Başak burcunda iken, zaman alan işler ve detaylar önemli olabilir. Akşam saatlerinde daha iyi bir dinleyici olmalısınız.

Koç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Koç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Gün boyu sosyal hayatta aktif olmak için çabalayacaksınız. Yaptığınız işe odaklanın. Keyifli işlerle meşgul olma arzunuz yüksek ancak sorumluluklar artabilir.