Koç

Koç burcu yorum arşivi

12 Mart 2023 Koç burcu yorumu

Bugün yakın çevrenizdeki aktivite ve iletişimdeki yoğunluk yüzünden yorulmanız mümkün. Çevrenizle ilişkileriniz ön planda olabilir, eğitim konusunda önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Fiziksel görünümünüzü güçlendirmek için doğal yollardan yararlanmak bugün sizin için çok rahatlatıcı olabilir. Bugün sevdikleriniz, akrabalarınız ve ailenizle ilgili sorumluluklarınız gündeme gelebilir. İçinize dönük olmanız diğer konulara sabırsızlıkla yaklaşmanıza yol açıyor.

Aşk:

Ay ın burcunuza yaptığı rahat açı, sosyal yaşantınızda hareketlenme getiriyor. Sevilmeye, beğenilmeye ihtiyaç duyabilir ve duygularınızı sevdiğiniz insanla paylaşabilirsiniz. Aşkta hoş sürprizler yaşayabilirsiniz.

İş:

İlişkilerin önemli olduğu bir gündesiniz. Birçok konuda yeni kararlar alabilir bunları başkaları ile paylaşmak isteyebilirsiniz. Akşam saatleri yorucu olabilir. Kendinize çok güvenseniz de öğleden sonra kendinizi ifade etmekte zorlanabilir ya da yanlış anlamalardan yakınabilirsiniz. Akşam saatlerinde yeni uğraşlar var.

Para:

Bugün Boğa burcundaki gezegen diziliminin etkilerini özellikle maddi kaynaklarınız üzerinde gözleyebilirsiniz. Boğadaki gezegenler özellikle gün başında parasal konularda ayakları yere basan ve inatçı bir tutumunuz olabileceğini belirtirken yatırım konuları sizin için büyük bir önem taşıyabilir.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Sağlığınız ve belki de çalışma şartlarınızla daha yakından ilgilenmeniz gerekebilir. Özellikle sabah saatlerinde duygusal çatışmalar mümkün.

Koç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bugünlerde bazı kişileri bazı konularda ikna etmek deve ve hendek ilişkisini andırabilir. Karşınızdaki kişilerin kabul edilmesi zor iddiaları veya fikirleriyle tartışmayı büyütmek istemiyorsanız, bugünlük ısrarcı olmamanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Belli konularda ilerleme sağlamak veya somut adımlar atmak istiyorsak sabah saatlerini tercih etmeliyiz. Her ne kadar biraz kasvetli, gergin veya baskı altında hissetsek bile, günün daha verimli kısmı bu saatler olacak. Öğle sonrası saatlerde Ay?ın konumu kararsızlıkları, belirsizlikleri veya dalgınlıkları ön plana getirebilir ve yanıltıcı durumlara ve kararlara açık olabiliriz. Ancak, günü doğru yorumlayabilmek için dünün etkilerini de mutlaka bilmekte fayda var(dünkü yazıyı okumanızı öneririm). Ay?ın Yay?da olması ve konumu, yurtdışı bağlantılı işlere, yabancılarla ilişkilere, eğitim, hukuk, inançlar ve felsefelerle bağlantılı başlıklara açık iki günde olduğumuza işaret ediyor. ?

Koç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yeni ufuklara açılmaktan heyecan duyacağınız zamanlar var. Yabancılarla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Akademik konularla ilgilenebilirsiniz. Yolculuk yapmak için yeni planlar yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızla yapacağınız programlar size keyif verecektir. Akşamüstü saatlerinde yaşayacağınız kafa karışıklığına dikkat edin.

Koç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Venüs burcunuzda ilerlerken, Ay'ın bulunduğu konum sayesinde, düşündüğünüz konuları pratiğe dökerek, isteklerinizi yeniden gündeme getireceksiniz. Çevrenizle işbirliğiiçinde çalıştığınız zaman iş veriminizde artışlar gözleniyor. Siz kalıcı başarılardan yanasınız ve birlikte çalıştığınız kişilerin, belli bir potansiyeli olsun istiyorsunuz.

Koç Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Sıkıntılı ruh halinize fayda sağlayacak konuşmaların olduğu ortamlarda, size yol göstermeye çalışan tecrübe sahibi kişilere kendinizi kapatmayın. Yollar, yöntemler farklı olsa bile niyetler aynı. Duyduğunuzdan dersler çıkarın.

Koç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır