Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

01.06.2015 tarihli Akrep burcu yorumu

Son günlerde kendinizi yorgun ve bir çok konuda isteksiz hissediyorsunuz. Bugünde özellikle öğleden sonra kendinizi çok yorgun ve bitkin hissedebilirsiniz. Dinlenmek için kendinize fırsat yaratmaya çalışabilir fakat bunda başarısız olabilirsiniz. İhmal ettiğiniz arkadaşlarınızdan bugün bir davet alabilir ve çok şaşırabilirsiniz.

Aşk:

Aşk yaşantınızda iki kişi arasında kalmış durumdasınız. Hoşlandığınız ve sizinle ilgilenen iki kişi var. Bunlardan hangisi ile birlikte olacağınıza bir türlü karar veremiyorsunuz.

İş:

İşlerinizi hakkıyla yerine getiriyorsunuz fakat ona rağmen işyerinizde bazı sorunlardan bir türlü sıyrılamıyorsunuz. Bugün bunları halletmekle zaman harcayacaksınız.

Para:

Kendinize bugün borç kaynakları aramaya çalışacaksınız. Ama borçlarınızın çoğalmamasına da dikkat etmelisiniz. Aradığınız parayı büyük ihtimalle temin edeceksiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Dinlenmeye bir türlü fırsat bulamıyor, bulduğunuz fırsatları da değerlendirmiyorsunuz. Sağlık sorunları yaşayabilirsiniz.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Aşk yaşantınızda yeniliklere ihtiyacınız var. Rutin ilişkilerden sıkılıyor ve olaylara farklı bir şekilde bakıyorsunuz. Duygusal konularda ani çıkışlarınız partnerinizi bir çok konuda şaşırtıyor. Bugün çocukları olanlar için olumlu ve hareketli bir gün. Ortak zevklerin paylaşılacağını hatırlatırız. Sosyal yönünüz ve aktiviteleriniz çoğalıyor..

Akrep Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı kişilerin bazı olaylara katılımı konusunda yapacağı konuşmalar size anlamsız ya da eksik gelebilir.

Ancak, birkaç gün için anlamlı, kapsamlı veya gerçekçi konuşmalar içinde olmak zor olduğundan, soruları iki gün sonrasına ertelemenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Hafta boyu hissedilen kafayı toplayamama, halsizlik, kararsızlık veya kafa karışıklığı hali hafta sonuna(özellikle Pazar günü) yayılabilir. Bazı konularda birbirimizden tamamen farklı şeylerden bahsetmemize rağmen aynı şeyden bahsediyoruz hissine kapılabiliriz. Hayatımızda bu hafta yer alacak konular her neyse, tamamen kavramak, gerçeklere ulaşmak veya doğru şekilde değerlendirmek için üç gün beklememizde fayda var. Üç gün sonra gerçekler ortaya çıkacaktır ya da karışıklıklar giderilecektir. …

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yeni başlangıçlar yapmak için hevesli bir gündesiniz. Sorumlu olduğunuz konuları daha iyi hale getirmek isteyebilirsiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konularda daha hızlı ilerleyebilirsiniz. Bazı konularda sıkışmalar yaşayabilirsiniz. Öğle saatlerinde kendinizi duygusal hissedebilirsiniz. Derin paylaşımlar içinde olmak isteyebilirsiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Genel hatlarıyla olumlu, farklı olanakları sağlayabilecek, değişik şeylere denemeyi mümkün kılan olumlu bir gün. Fırsatların peşinden koşun.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca yeni bilgiler ve deneyimleri arzuladığınız, olumlu haberler alabileceğiniz, eşiniz, partneriniz ve yakın dostlarınızla keyifli ve anlayışlı iletişim kurabileceğiniz, seyahate çıkabileceğiniz, umutlarınız ve moralinizin arttığı keyifli bir gündesiniz.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Birkaç gün boyunca kendinizi rahatlıkla ortaya koyabileceksiniz. Diğer insanlardan alacağınız tavsiyeler hayatınızı düzene koymanıza yardımcı olabilir. Her şeyi yük olarak görmemeye çalışın.